ZQ610

Wielofunkcyjne urządzenie parowe 5w1

Moc: 1300W | Temperatura pary : >150°C | Czas nagrzewania : 20s

Deerma ZQ610 - Jedno urządzenie - wiele możliwości

Deerma ZQ610 to wielofunkcyjny oczyszczacz parowy, który ułatwi Ci życie. Z jego pomocą posprzątasz dom i zapewnisz sobie czyste, wolne od wirusów i bakterii środowisko.

Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom

Jeśli na co dzień zmagasz się z zabrudzeniami, smugami, tłustymi plamami czy brudem, którego nie da się usunąć zwykłymi sposobami, oczyszczacz parowy Deerma ZQ610 będzie doskonałym rozwiązaniem Twoich problemów. Wyposażony w 5 wymiennych szczotek uwalniających parę, pomoże Ci uporać się z podobnymi przeszkodami i sprawi, że sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne.

Skuteczna walka z bakteriami i wirusami

 Oczyszczacz parowy skutecznie zdezynfekuje różnego rodzaju powierzchnie i pozbędzie się brudu. Wysoka, osiągająca 105°C temperatura pary wodnej zabije bakterie i wirusy.

4

Praktyczna końcówka przedłużająca

Wszystkie 5 wymiennych szczotek może zostać połączone ze specjalną wielofunkcyjną częścią przedłużającą. Używając jej, z łatwością wyczyścisz trudno dostępne miejsca.

5

Funkcjonalny
mop parowy

Wykładzina, kafelki, drewno – używając końcówki mopa parowego Deerma ZQ610 bez problemu wyczyścisz i zdezynfekujesz powierzchnie wykonane z różnego rodzaju materiałów. 

6

Ciesz się piękną i czystą kuchnią

Plamy tłuszczu, rozlane napoje, rozsypane okruchy – to codzienność w każdej kuchni. Oczyszczacz parowy ZQ610 pomoże Ci uporać się z tymi zabrudzeniami. Wysoka temperatura pary wodnej i optymalnie zaprojektowana nakładka umożliwią Ci skuteczne wyczyszczenie kuchenki gazowej lub blatów, nadając Twojej kuchni piękny wygląd. W tak wysprzątanym pomieszczeniu przyjemniej się gotuje!
8

Niewielka szczoteczka do szczególnych zadań

Końcówka w kształcie szczoteczki przyda Ci się do sprzątania niewielkich, trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą dokładnie wyczyścisz przerwy między płytkami czy baterię umywalki. Jeśli zależy Ci na czystości w najdrobniejszym nawet szczególe, będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Fantastyczny widok za oknem

Deerma ZQ610 pozwala też na dokładne czyszczenie szkła. Z pomocą odpowiedniej końcówki odświeżysz wygląd swoich okien i zaprowadzisz idealny porządek. Dzięki oczyszczaczowi Deerma ZQ610 zobaczysz więcej – widok za oknem jeszcze nigdy nie był tak wspaniale widoczny! Końcówka sprawdzi się też w czyszczeniu innych gładkich powierzchni.
12

Idealnie czyste meble i ubrania

Deerma ZQ610 daje Ci też możliwość czyszczenia i sterylizacji ubrań, a także pluszowych zabawek, zasłon oraz mebli, takich jak sofy i fotele. Wymienna szczotka przeznaczona do czyszczenia materiałów rozpyli parę wodną, która wniknie głęboko w każde włókno, wyczyści je i zneutralizuje bakterie. Regularnie korzystaj z tej możliwości, aby zadbać o swoje zdrowie.

Specyfikacja

Model

ZQ610

Moc

1300W

Napięcie znamionowe

220-240V~50-60Hz

Wymiary

389 x 85 x 180 mm

Pojemność zbiornika na wodę

230ml

Temperatura pary

ponad 150°C

Czas nagrzewania

20s

Materiał

ABS

Długość przewodu zasilającego

4m