XS100

Dozownik mydła

Moc: 2,5 W l Pojemność: 250 ml | Waga: 1.49 kg

Dozownik mydła Deerma XS100

Czy wiesz, że bardzo wiele bakterii i wirusów znajduje się na standardowych dozownikach mydła? Aby ograniczyć swój kontakt ze szkodliwymi czynnikami, warto więc korzystać z bezdotykowych urządzeń. W ten sposób lepiej zadbasz o swoje zdrowie. Deerma XS100 to kompaktowy dozownik mydła działający na podczerwień – jego czas reakcji to zaledwie 1,4 s. Możesz zamontować go na ścianie lub postawić na blacie. Bezprzewodowy i wodoodporny – sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jego pojemność wynosi 250 ml. Możesz napełnić go nie tylko mydłem, ale też na przykład płynem antybakteryjnym.

Prosta, bezpieczna, bezdotykowa obsługa

Dozownik został wyposażony w czujnik na podczerwień o zasięgu wykrywania do 10 cm. Już nie musisz dotykać urządzenia i ryzykować kontaktu z bakteriami. Wystarczy, że wyciągniesz rękę – mydło zostanie uwolnione automatycznie. XS100 dozuje ok. 1,5 g płynu – to optymalna ilość, aby dokładnie umyć lub zdezynfekować ręce. Z Deerma unikniesz nie tylko szkodliwych czynników, ale też marnowania preparatów do czyszczenia!

Zamontuj go tak, jak chcesz

Istnieją 2 sposoby montażu dozownika. Możesz po prostu postawić go na blacie lub umywalce – dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmie zbyt wiele miejsca. Z tyłu urządzenia znajduje się natomiast specjalny otwór, który umożliwia zamontowanie go na ścianie – w ten sposób zaoszczędzisz jeszcze więcej przestrzeni!

Możesz go uzupełniać różnego rodzaju preparatami

XS100 został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe było wlewanie do niego różnego rodzaju płynów. Zapewnia niezawodne dozowanie, niezależnie od tego, czy uzupełnisz go zwykłym mydłem, czy preparatem do dezynfekcji, który nie wymaga spłukiwania. Dzięki temu urządzenie doskonale nadaje się do różnych zastosowań. Użyjesz go nie tylko w domowej łazience, ale też na przykład w biurze.

Duża pojemność - wygoda użytkowania

Aby uzupełnić mydło lub płyn do dezynfekcji, nie musisz demontować dozownika. XS100 został wyposażony w praktyczną klapkę. Wystarczy ją otworzyć i nalać odpowiednią ilość preparatu – zajmie to tylko kilka chwil. Nie musisz też obawiać się konieczności zbyt częstego uzupełniania płynu. Pojemność 250 ml pozwala na użycie dozownika około 200 razy po jednym napełnieniu – z pewnością zaspokoi więc potrzeby Twoje i Twojej rodziny.

Doskonale przemyślana konstrukcja

Dozownik jest niewielki, praktyczny i wytrzymały. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom możesz go stosować niemal wszędzie. Nie będzie Cię ograniczać zbyt krótki kabel, brak miejsca czy zajęte gniazdka. Zbiornik na mydło jest transparentny, co pozwala szybko sprawdzić pozostałą ilość płynu. Do produkcji urządzenia wykorzystano tworzywo ABS, które zapewnia mu wytrzymałość i wodoodporność. Jest też bardzo łatwe w czyszczeniu. Możesz więc bez obaw stosować XS100 wszędzie, gdzie chcesz – również w kuchni lub w łazience.

Specyfikacja

Model

DEM-XS100

Napięcie znamionowe

3 V

Moc znamionowa

2,5 W

Pojemność

250 ml

Waga

350 g

Zasilanie

Baterie AA (brak w zestawie)