VC20 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Moc: 220 W | Siła ssania: ≤17 000 Pa | Poziom hałasu: ≤84 dB (A)

Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyposażony w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zapewnia mu zwiększoną wydajność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia, że doskonale radzi sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować również jako odkurzacz ręczny. Ponadto, za pomocą wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

Jedno urządzenie wystarczy, aby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro umożliwia odkurzanie i mycie różnego rodzaju powierzchni, a także wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez większego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

Doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° – umożliwia wygodne i precyzyjne sprzątanie również pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Wyposażona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy.

9

Dodatkowe szczotki w zestawie

W zestawie znajdziesz też inne, równie przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 umożliwia odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na dokładne sprzątanie nierównych powierzchni – na przykład klawiatury laptopa. Mała, trójkątna szczotka nadaje się natomiast do czyszczenia różnego rodzaju mebli i materiałów. 

8-13 VC20pro0434 1 (1)

Oddychaj czystym powietrzem

 Umożliwia to efektywny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o pojemności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! 

12

Odkurzaj tak długo, jak potrzebujesz

Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zapewnia nawet 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze sprawia, że urządzenie jest tak wydajne? Zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

Poziom głośności ≤84 dB (A)

Siła ssania do 17000 Pa

Pojemność akumulatora 2500 mAh

7.293826

Niezawodne odkurzanie

Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło zwiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, że VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Błyskawicznie eliminuje kurz, okruchy, drobne śmieci, sierść, a nawet włosy.

Specyfikacja

Model

VC20 Pro

Moc

220 W

Pojemność akumulatora

2500 mAh

Pojemność zbiornika na kurz

0,6 l

Siła ssania

Siła ssania

Waga netto

2,3 kg

Czas ładowania

Ok. 3 h

Poziom głośności

≤84 dB (A)

Materiał

ABS/PC

Czas pracy

Ok. 50 minut (tryb standardowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)

Wymiary

240x210x1180 mm

Poj. zbiornika na wodę

400 ml