VC03S

Odkurzacz pionowy

Moc: 120 W | Siła ssania: ≥ 15 000 Pa | Pojemność zbiornika: 0,6 l

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Przekonaj się, że sprzątanie może być proste i komfortowe. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC03S waży tylko około 1 kg i jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Został wyposażony w wydajny silnik o mocy 120 W, a jego siła ssania sięga 15 000 Pa. Wyróżnia się czasem pracy do 18 minut, a jego bezproblemowe ładowanie umożliwia wchodzący w skład zestawu kabel USB-C. W opakowaniu znajdziesz też dodatkową szczotkę szczelinową 2w1.

Niezawodny system filtracji

Pożegnaj kurz i inne zanieczyszczenia. Odkurzacz został wyposażony w specjalnie zaprojektowany system filtracji, dzięki czemu skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki. Ponadto zastosowane rozwiązanie sprawia, że urządzenie stabilnie utrzymuje optymalną siłę ssania. Kurz, okruchy, sierść, a nawet włosy – model VC03S doskonale poradzi sobie z większością zanieczyszczeń.

Uniwersalna szczotka do podłóg

Odkurzacz został wyposażony w uniwersalną szczotkę do podłóg, która idealnie sprawdzi się na różnych powierzchniach takich jak panele, kafelki czy dywany. Wyróżnia ją także wyjątkowo cienka konstrukcja – jej grubość wynosi zaledwie 4 cm. Dzięki temu bez problemu odkurzysz również przestrzeń pod meblami.

Długi czas pracy

Sprzątaj wybrane pomieszczenia bez konieczności robienia przerw na ładowanie odkurzacza. Model VC03S został wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia czas pracy sięgający 18 minut na jednym ładowaniu. Za jego niezawodne, wydajne działanie odpowiada zaawansowany system BMS. Ponadto dzięki bezprzewodowej konstrukcji możesz z łatwością przenosić urządzenie między pomieszczeniami, a nawet zanieść je do samochodu, aby odkurzyć fotele i dywaniki.

Uproszczone ładowanie

Pożegnaj nadprogramowe przewody i zasilacze. Odkurzacz VC03S został wyposażony w port USB-C, możesz więc ładować go za pomocą kabla USB-C (w zestawie) oraz dowolnej ładowarki sieciowej, ładowarki samochodowej, powerbanku, a nawet komputera. Czas ładowania wynosi około 7 godzin, w zależności od użytego adaptera.

Jeszcze więcej udogodnień

Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w montażu i demontażu – z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie również nie sprawi Ci problemu – urządzenie zostało wyposażone w praktyczny uchwyt ścienny. Do dyspozycji masz również pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz – aby go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Specyfikacja

Model

VC03S

Moc

120 W

Pojemność pojemnika na kurz

0,6 l

Napięcie znamionowe

10,8 V

Siła ssania

≥ 15 000 Pa

Poziom głośności

≤78 dB(A)

Materiał

ABS

Waga

1,48 kg

Wymiary

210 x 180 x 1155 mm

Czas pracy

Ok. 18 min