VC01

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Moc: 125 W | Siła ssania: 8500 Pa | Poziom hałasu: < 80 dB

Wydajny odkurzacz specjalnie dla Ciebie

Poznaj bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC01 – to wydajne i ergonomiczne urządzenie pozwoli Ci szybko i przyjemnie zadbać o porządek w Twoim domu. Wiele możliwości zastosowania, uniwersalny design i komfort użytkowania – te trzy cechy odkurzacza sprawią, że sprzątanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Odkurzacz, jakiego potrzebujesz

Deerma VC01 dostosuje się do Twoich potrzeb. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg, jak i jako niewielki odkurzacz ręczny, z pomocą którego wyczyścisz meble lub tapicerki. Modułowa konstrukcja Deerma VC01 sprawia, że możesz szybko i łatwo zmieniać konkretne kombinacje – dzięki temu w zaledwie kilka chwil dokładnie sprzątniesz cały dom.

Dostosuj odkurzacz do swoich potrzeb

Wygodne sprzątanie zarówno dużych, płaskich powierzchni, jak i trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wymienne szczotki. Przekładaj je w zależności od potrzeb i ciesz się czystym domem!
4

Uniwersalna szczotka podłogowa

Szczotka podłogowa w kilka chwil dokładnie odkurzy parkiet, dywan czy kafelki – nawet najbardziej uparte drobinki brudu przed nią nie umkną. Z racji jej niewielkiej grubości wynoszącej jedynie 4 cm bez problemu wprowadzisz ją pod łóżko lub inne meble i pozbędziesz się osiadającego tam kurzu – pożegnaj się z niedokładnie wyczyszczonymi podłogami – Deerma VC01 zadba o to, by lśniły w każdym calu.

11

Wąska końcówka do zadań specjalnych

Zalegający w zakamarkach i szczelinach kurz spędza Ci sen z powiek? Z odkurzaczem Deerma VC01 z łatwością pozbędziesz się tego problemu. Wymienna wąska końcówka dotrze wszędzie tam, gdzie nie docierają klasyczne szczotki i pomoże Ci pozbyć się brudu. Trudno dostępne kąty, kratka wentylacyjna, tapicerki – wszystkie te miejsca już wkrótce zachwycą Cię czystością!
8

Potężny silnik

Efektywne sprzątanie zapewni Ci wyjątkowo mocny silnik, który gwarantuje doskonałą siłę ssania. Dzięki temu szybko pozbędziesz się nawet najbardziej upartych zanieczyszczeń – kurz, sierść, włosy, okruchy, piasek – Deerma wciągnie wszystkie śmieci, jakie spotka na swojej drodze.

Poziom głośności < 80 dB

Siła ssania 8500Pa

Pojemność zbiornika 0,6l

5

Wytrzymała bateria

Czas pracy naładowanej baterii w standardowym trybie wynosi aż 30 minut. To wystarczająco dużo, by posprzątać mieszkanie. W trybie wysokiej wydajności bateria zapewnia 15 minut wyjątkowo intensywnej pracy – stosując to rozwiązanie, szybko pozbędziesz się najbardziej upartych pyłków i śmieci. Deerma VC01 to urządzenie, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb – nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia nie oprą się jego potężnej mocy. Baterię łatwo naładujesz z pomocą uniwersalnego kabla USB typu C.

Specyfikacja

Model

VC01

Moc

125 W

Siła ssąca

8500Pa

Prędkość silnika

43800rpm

Napięcie znamionowe

14,4V

Pojemność akumulatora

2200 mAh

Czas pracy standard / high

Około 30 minut / około 15 minut

Poziom hałasu

< 80 dB

Wymiary

210 x 180 x 1155 mm

Pojemność zbiornika na kurz

0,6l