TB500

Mop ze spryskiwaczem

Waga produktu : 0,85kg | Zasięg spryskiwacza: Ok. 95 cm | Kąt obrotu mopa: 360 stopni

Deerma TB500 - myj podłogi łatwo i skutecznie!

Efektywne czyszczenie podłóg, krótki czas wysychania i komfort użytkowania – to właśnie te trzy cechy łączy mop Deerma TB500. Wybierając to urządzenie, szybko przekonasz się, że sprzątanie z przykrego obowiązku może zmienić się w prawdziwą przyjemność.

Błyskawicznie schnąca podłoga

Nigdy więcej mokrych podłóg! Deerma TB500 charakteryzuje się krótkim czasem wysychania – tak krótkim, że nie musisz już martwić się o to, że efekt sprzątania zostanie natychmiast zniszczony przez ślady stóp dziecka lub łapek domowego pupila. Podłoga wysycha błyskawicznie – jeszcze zanim ktokolwiek zdąży na nią wejść!
3

Pojemny zbiornik na wodę - duże możliwości działania

Deerma TB500 zaskoczy Cię dużą pojemnością zbiornika na wodę – wynosi ona aż 350 ml. Całkowicie wypełniając pojemnik, możesz więc dokładnie umyć podłogę w mieszkaniu o powierzchni nawet 100 m². Daj się zaskoczyć niebywałej wydajności mopa Deerma TB500 i ciesz się idealnie czystą podłogą!
6

Szczotka dobra na wszystko

Wykonana z włókna węglowego szczotka doskonale radzi sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami. Niestraszny jej kurz, rozlane napoje, drobne śmieci czy sierść zwierząt domowych. Ponadto doskonale absorbuje wodę i jest niezwykle wytrzymała. Z jej pomocą pozbędziesz się zanieczyszczeń szybko i skutecznie.
7

Potrójna budowa - doskonałe działanie

Swoją efektywność szczotka zawdzięcza trójwarstwowej budowie. Warstwa czyszcząca jest doskonale przymocowana do mopa. Pod nią znajduje się warstwa absorbująca wodę i utrzymująca odpowiedni poziom wilgoci na szczotce. Ostatnia warstwa odpowiada za absorpcję kurzu i brudu, a także osłabia tarcie.
8

Efektywne odkurzanie

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zwykłe, codzienne porządki? A może generalne sprzątanie całego mieszkania na wiosnę lub przed świętami? Za pomocą odkurzacza Deerma DX1000W bez trudu pozbędziesz się nawet najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń z każdego zakamarka w mieszkaniu.

8

Wygodnie sprzątaj każdą przestrzeń

Szczotka mopa Deerma TB500 ma zaledwie 3 cm grubości, a w trakcie sprzątania możesz ją obracać aż o 360°! Dzięki temu z łatwością wyczyścisz każdy kąt i trafisz w trudno dostępne miejsca, takie jak na przykład przestrzeń pod łóżkiem czy między nogami krzeseł. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje – z Deerma TB500 dotrzesz do niego i błyskawicznie się go pozbędziesz. Bez problemu dostaniesz się również do wysoko położonych miejsc – długi, mierzący aż 120 cm kij i niewielka waga urządzenia sprawiają, że czyszczenie problematycznych przestrzeni przestanie być uciążliwe.

Ponadczasowy design

Deerma TB500 zwraca uwagę ciekawym i ergonomicznym designem. Uchwyt mopa jest wygodny i umożliwia swobodne lawirowanie urządzeniem. Sprzęt utrzymany jest w stonowanej, jasnej kolorystyce, co sprawia, że zachwyca klasyczną elegancją i stanowi zarówno praktyczny, jak i estetyczny dodatek do każdego wnętrza.
9

Specyfikacja

Model

TB500

Waga produktu

0,85kg

Pojemność zbiornika

0,35l

Wymiary

600 W

Zasięg spryskiwacza

Ok. 95 cm

Kąt obrotu mopa

360 stopni

Materiał wykonania

ABS / PP, aluminium, mikrofibra