SH90W

Czajnik elektryczny z regulacją temperatury

Moc: 1500-1700 W | Pojemność : 1,7 l

Czajnik elektryczny Deerma SH90W

Teraz z łatwością przygotujesz gorącą kawę, herbatę czy mleko w proszku. Czajnik elektryczny Deerma SH90W umożliwia szybkie gotowanie wody, pozwala też regulować temperaturę w zakresie 40-100°C. Jego pojemność wynosi 1,7 l. Urządzenie powstało z przyjaznych dla zdrowia materiałów i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, zintegrowany z obudową wyświetlacz dotykowy ułatwi Ci obsługę czajnika i dostarczy informacji o wybranej funkcji i temperaturze w czasie rzeczywistym.

Możliwość regulacji temperatury

Czajnik SH90W pomoże Ci przygotować nie tylko pyszną kawę i herbatę, ale też na przykład mleko w proszku dla dziecka lub wodę z miodem. Urządzenie pozwala regulować temperaturę w zakresie 40-100°C, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego pracę do swoich potrzeb. Co więcej, w wypadku temperatury 40°C i 60°C czajnik utrzyma ciepło przez około 4 godziny, a w wypadku 80°C i 90°C przez około godzinę.

Szybkie gotowanie - duża pojemność

 Czajnik został wyposażony w termostat Strix oraz wysokiej klasy element grzewczy, dzięki czemu pozwala zagotować wodę już w około 6 minut. Co więcej, jego pojemność wynosi aż 1,7 l, co oznacza, że za jednym razem możesz przygotować nawet 8 kubków wybranego napoju. Wszystko to sprawia, że czajnik SH90W świetnie sprawdzi się nawet w dużych rodzinach – nikt nie będzie musiał długo czekać na swoją kawę czy herbatę.

5

Wbudowany ekran dotykowy LED

Obudowa urządzenia jest zintegrowana z praktycznym, dotykowym wyświetlaczem HD LED. Za jego pomocą możesz wygodnie obsłużyć czajnik. Znajdziesz też na nim informacje dotyczące wybranej funkcji i temperatury wody w czasie rzeczywistym. Co więcej, dzięki podwójnej izolacji termicznej powierzchnia urządzenia nie będzie nadmiernie się nagrzewać, nie musisz więc obawiać się oparzenia.
2

Bezpieczeństwo użytkowania

Szukasz czajnika, który będzie doskonale Ci służyć przez długi czas? SH90W będzie odpowiednim wyborem! Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Czajnik automatycznie się wyłączy, jeśli go podniesiesz lub jego zbiornik będzie pusty. Samoistnie zakończy pracę również wtedy, gdy woda zacznie się już gotować. Nie musisz więc obawiać się jego uszkodzenia.

4

Starannie przemyślana konstrukcja

Wnętrze czajnika zostało wykonane ze stali nierdzewnej 304, która jest odporna na korozję i którą można bezpiecznie stosować w kontakcie z żywnością – spełnia standardy RoHS. Duży otwór ułatwia czyszczenie urządzenia, a ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort użytkowania. Aby otworzyć pokrywkę SH90W, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie tylko jest to wygodne, ale też pozwala uniknąć oparzenia.

Moc: 1500-1700 W

Pojemność : 1,7 l

Specyfikacja

Model

DEM-SH90W

Moc znamionowa

1500-1700 W

Napięcie znamionowe

220-240 V

Częstotliwość znamionowa

50-60 Hz

Pojemność

1,7 l

Materiał

Szkło borokrzemianowe, stal nierdzewna 304, PP

Wymiary

219 x 173 x 288 mm