SH60W

Termos elektryczny i czajnik

Moc: 850-1100 W | Pojemność : 6,5 l | Funkcja utrzymania temperatury powyżej 85C

Termos elektryczny i czajnik Deerma SH60W

Zrób sobie pyszną kawę o poranku dla całego biura lub na spotkaniu w ciągu dnia. Pojemny termos elektryczny Deerma SH60W umożliwia błyskawiczne zagotowanie wody dzięki mocy około 850 W, pełniąc funkcję również czajnika. Pojemność aż 6,5 l sprawia, że idealnie nada się do każdego biura lub małej, rodzinnej firmy. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Pozwala też na odchlorowanie wody i dozowanie jej na 2 różne sposoby.

Niezawodny dla całej rodziny

Elektryczny termos marki Deerma może zaspokoić codzienne potrzeby nawet dużych rodzin. Jego pojemność wynosi aż 6,5 l, co oznacza, że nie zabraknie Ci wody, aby zrobić sobie kawę, przygotować mleko dla dziecka, a nawet naszykować herbatę dla przyjaciółki, która wpadła z wizytą. W każdej chwili możesz też napić się zdrowej, przegotowanej wody. To praktyczne urządzenie idealnie sprawdzi się na co dzień i od święta!

Pij tylko zdrową wodę

Zapewnij sobie i swoim bliskim zdrową, pozbawioną bakterii wodę do picia. Termos SH60W umożliwia jej odchlorowanie za pomocą jednego przycisku. Jak to działa? Po zagotowaniu woda może zostać dodatkowo podgrzana, aby skutecznie wyeliminować chlor i inne szkodliwe substancje. To gwarantuje jej efektywne oczyszczanie i sprawia, że możesz pić ją bez obaw!

2

2 sposoby dozowania wody

Aby jeszcze lepiej zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkowników, termos marki Deerma obsługuje 2 sposoby dozowania wody. W każdej chwili możesz po prostu nacisnąć znajdujący się na górnym panelu urządzenia przycisk. Chcesz się napić, ale masz zajęte ręce? Żaden problem! Wystarczy za pomocą kubka lub szklanki nacisnąć przycisk umieszczony za kranikiem. Sprawdź, jakie to proste i wygodne!

7

Szybkie gotowanie wody

 Termos wyróżnia się mocą około 850 W i umożliwia efektywną cyrkulację ciepła w zakresie 360°, dzięki czemu błyskawicznie doprowadza do wrzenia. Kiedy temperatura wody wyniesie 100°C, proces gotowania zostanie zakończony automatycznie.  Czajnik utrzymuje temperaturę 85 stopni, ale gdy czujnik wykryje spadek poniżej tej wartości, czajnik ponownie zagotuje wodę.

8

Bezpieczeństwo użytkowania

Ciesz się bezpieczeństwem użytkowania. Wysokiej klasy termostat monitoruje pracę urządzenia i chroni je przed przegrzaniem. W termosie zabrakło wody, a Tobie zdarzyło się zapomnieć o jej uzupełnieniu? W podobnych sytuacjach proces gotowania nie zostanie rozpoczęty, dzięki czemu urządzeniu nie grozi uszkodzenie. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że korzystając z termosu Deerma SH60W możesz cieszyć się spokojem ducha niemal w każdej sytuacji.

Moc: 850-1100 W

Pojemność : 0,8 l / 1 l / 1,2 l

3

Dopracowana konstrukcja

Już nie musisz się zastanawiać, ile wody pozostało w termosie. Z łatwością sprawdzisz jej poziom za pomocą wbudowanego okienka. Umieszczony w górnej części urządzenia panel kontrolny z przyciskami zapewnia wygodny dostęp do jego najważniejszych funkcji. Silikonowa uszczelka minimalizuje ryzyko rozlewania wody, a specjalny uchwyt ułatwia przenoszenie termosu. Ponadto do produkcji urządzenia wykorzystano między innymi stal nierdzewną 304, która jest łatwa w czyszczeniu, wytrzymała i bezpieczna dla zdrowia.

Specyfikacja

Model

DEM-SH60W

Napięcie znamionowe

220-240 V

Częstotliwość znamionowa

50-60 Hz

Moc znamionowa

850-1100 W

Pojemność

6,5 l

Wymiary

313 x 246 x 410 mm

Waga

2,75 kg

Funkcja dodatkowa

Funkcja utrzymania temperatury powyżej 85C