SH30W

Czajnik elektryczny

Moc: 1850-2200 W | Pojemność : 1,7 l

Czajnik elektryczny Deerma SH30W

Rozpocznij kolejny dzień od wypicia pysznej herbaty lub pobudzającej kawy. Czajnik elektryczny Deerma SH30W wyróżnia się mocą nawet 2200 W, dzięki czemu umożliwia szybkie gotowanie wody. Jego pojemność wynosi 1,7 l. Przezroczysta obudowa i niebieskie podświetlenie LED sprawiają, że urządzenie zyskuje wyjątkowy design, pozwalają też wygodnie sprawdzić stan wody w środku. Co więcej, produkt został wykonany z przyjaznych dla zdrowia materiałów, jest bardzo prosty w utrzymaniu i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Niebieskie podświetlenie LED

Urządzenie zostało wyposażone w przezroczystą obudowę, która powstała z wysokiej klasy szkła borokrzemianowego. Dzięki temu jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia – będzie świetnie Ci służyć przez długi czas. Produkt ma także niebieskie podświetlenie LED, które nadaje mu niepowtarzalny, stylowy charakter. Wszystko to sprawia też, że możesz w każdej chwili wygodnie sprawdzić stan wody w czajniku. SH30W to doskonała kombinacja funkcjonalności i nowoczesnego, zachwycającego designu!

Szybkie gotowanie wody

 Moc czajnika SH30W sięga 2200 W, a jego pojemność wynosi 1,7 l. To oznacza, że za jego pomocą możesz w krótkim czasie przygotować nawet 8 szklanek gorącej wody! Dzięki temu urządzenie świetnie sprawdzi się również w dużej rodzinie. Nikt nie będzie musiał czekać na swój kubek kawy lub herbaty!

4

Starannie wyselekcjonowane materiały

Do wykonania czajnika zastosowano tylko wysokiej klasy materiały takie jak stal nierdzewna 304 i szkło borokrzemianowe. Dzięki temu urządzenie jest odporne na działanie wysokich temperatur oraz wyjątkowo trwałe. Można też bezpiecznie stosować je w kontakcie z żywnością. Czyszczenie czajnika również nie sprawi Ci problemu. 

6

Bezpieczeństwo użytkowania

Projektując czajnik, zadbano również o to, aby mógł zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Wbudowany czujnik i zastosowane technologie sprawiają, że jeżeli w zbiorniku zabraknie wody, urządzenie automatycznie się wyłączy. Nie musisz więc obawiać się jego uszkodzenia. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz czajnik, który będzie świetnie Ci służył przez długi czas!

8

Specyfikacja

Model

DEM-SH30W

Moc znamionowa

1850-2200 W

Napięcie znamionowe

220-240 V~

Częstotliwość znamionowa

50-60 Hz

Pojemność

1,7 l

Materiał

Stal nierdzewna 304, szkło borokrzemianowe, PP

Wymiary

215 x 160 x 232 mm