Recenzja odkurzacza pionowego VC01

"Taki sprzęt przyda się w każdym domu. Nie mówiąc już o kuchni, w której ciągle się coś rozsypuje, a okruchy często goszczą na podłodze. Wybrany przeze mnie bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 działa w dwóch wariantach. Możemy go używać w wersji wysokiego, pionowego odkurzacza do podłóg oraz jako lekki, ręczny odkurzacz do mebli czy tapicerek."

Ten odkurzacz bezprzewodowy posiada oczywiście końcówkę z obrotową szczotką, która świetnie sprawdza się na parkiecie czy kuchennym gresie. Jednak to ta mała wąska końcówka przyda mi się chyba najbardziej. Możliwość ładowania odkurzacza przez kabel USB umożliwia utrzymanie naładowanej baterii nawet w samochodzie. Wygląda na to, że odkurzacz w moim przypadku właśnie w samochodzie sprawdzi się najbardziej. Możliwość częstego czyszczenia siedzeń jest bardzo przydatna.

Pełna recenzja na : Odkurzacz do likwidacji roztoczy z UV Deerma CM1300 kontra alergia – Beztroska Mama – blog lifestylowy o macierzyństwie i nie tylkoBezprzewodowy odkurzacz, blender i parownica marki Deerma – recenzja (poliszdesign.pl)