Recenzja odkurzacza Deerma TJ200

"Dziś chciałam Wam przedstawić odkurzacz, który testuję od kilku tygodni. Zacznę od tego, że potrzebny nam był nowy odkurzacz - stary psuje się regularnie w najmniej oczekiwanym momencie. Ma też swoje lata więc jak najbardziej mu wybaczam usterki..."

Odkurzacz przede wszystkim jest bardzo lekki – w porównaniu z moim poprzednim to jest jak piórko. Można śmiało przenieść go ręką czy też przesunąć dzięki kółkom jakie posiada. Generalnie lekki jest nie tylko korpus ale wszystko – mamy tu aluminiową lekką rurę, lekkie końcówki szczotki oraz wąż. Nawet jak spadnie wam rura na nogę to kompletnie nic się nie dzieje praktycznie jest nieodczuwalny.

Odkurzacz nie ma regulacji mocy ale ciągnie bardzo mocno. Wystarczy raz przejechać po brudnej powierzchni – zbiera wszystko – kurz, brud, nawet malutkie zabawki czy wodę. Jeśli na szybko potrzebujecie skorzystać z wysuszenia mokrej podłogi czy rozlanego płynu to on wam pomoże. […]

Powiem szczerze, że odkurzacz spełnia moje wszystkie oczekiwania, najczęściej używam go w sposób tradycyjny do odkurzania na co dzień. Sprawdza się świetnie.

Cieszę się, że powstają tak fajne nowoczesne odkurzacze lekkie i praktyczne, szczerze Wam go polecam bo jest super. […]

Polecam 🙂