O Deerma

O NAS

Firma Deerma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych urządzeń domowych. Od momentu powstania marki w 2011 roku stawiamy na stały rozwój i dostarczamy konsumentom wysokiej klasy produktów takich jak nawilżacze powietrza, odkurzacze, a także sprzęty kuchenne czy kosmetyczne. Na przestrzeni lat udało nam się rozszerzyć działalność na rynek światowy i zyskać tysiące zadowolonych klientów.

Bezprzewodowy blender Deerma NU05
Deerma HS200

NASZA MISJA

W Deerma pragniemy przyczyniać się do stałego podnoszenia poziomu życia konsumentów na całym świecie, dostarczając im wysokiej jakości produktów o doskonałym designie i w korzystnych cenach. Tworzone przez nas sprzęty wyróżniają się zatem eleganckim wzornictwem i wysoką wydajnością, pozostając przy tym dostępne finansowo. Dzięki inwestycjom w prace badawczo-rozwojowe możemy proponować coraz więcej funkcjonalnych, wygodnych w użyciu, a zarazem niedrogich urządzeń, które idealnie sprawdzą się w każdym domu. Zamierzamy stale ulepszać naszą ofertę produktową i aktywnie angażować się
w poprawianie jakości życia naszych klientów.

NASZA IDEA

Wierzymy, że dobry produkt musi być nie tylko praktyczny - powinien też wiązać się z emocjami i zmysłami użytkownika. Każdy przedmiot widzimy jako unikalną kombinację funkcjonalności i formy. Tworząc nasze urządzenia, staramy się mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby konsumentów. Mamy świadomość tego, jak wielkie znaczenie ma design. W naszych oczach nie sprowadza się on tylko do strony wizualnej - wiąże się również z dotykiem, zapachem czy dźwiękiem. Wiemy także, że idealny produkt powinien nie tylko spełniać oczekiwania użytkownika, ale też je przekraczać. Projektując kolejne urządzenia, skupiamy się zatem na naszych klientach i dostarczamy im sprzętów, które łączą doskonałą jakość, komfort użytkowania oraz zachwycające wzornictwo.

Deerma MQ813W
Deerma HS007

NASZE DZIAŁANIA

Aby skutecznie spełniać naszą misję i realizować nasze idee, znaczną część budżetu inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe oraz badania nad zachowaniem i oczekiwaniami użytkowników. Wiemy, że technologia błyskawicznie się zmienia i rozwija, dlatego robimy wszystko, aby iść z duchem czasu i korzystać z jej najnowszych osiągnięć. Tworząc nasze urządzenia, stosujemy rygorystyczne standardy, aby konsekwentnie redukować zbędne czynności i obniżać koszty produkcji. Każdy produkt przechodzi również wiele testów i jest precyzyjnie dostosowywany do potrzeb konsumentów. Nasi inżynierowie są niezwykle wymagający i akceptują tylko optymalne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że możemy dostarczać naszym klientom wysokiej klasy sprzętów w wyjątkowo korzystnych cenach.