NU30

Blender

Moc: 45 W | Akumulator : 1500 mAh | Pojemność : 300 ml

Bezprzewodowy blender Deerma NU30

Teraz możesz napić się pysznego soku lub koktajlu, gdziekolwiek jesteś. Bezprzewodowy, przenośny blender Deerma NU30 o pojemności 300 ml jest na tyle lekki i niewielki, że bez problemu zabierzesz go ze sobą niemal wszędzie. Wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy urządzenia, a wydajny silnik i wykonane ze stali nierdzewnej 304 ostrza gwarantują dokładne rozdrabnianie składników i blendowanie.

Idealna konsystencja koktajli i soków

Pożegnaj rozwarstwiające się koktajle i duże, źle zmiksowane cząsteczki owoców i warzyw. Blender został wyposażony w wykonane ze stali nierdzewnej ostrza typu S oraz wydajny silnik, który pracuje z prędkością do 16 000 rpm. Duża przestrzeń wewnątrz urządzenia zapobiega blokowaniu się składników. Wszystko to sprawia, że NU30 doskonale rozdrabnia warzywa, owoce, a nawet kostki lodu, zapewniając Ci pyszne soki, koktajle i przeciery o idealnej konsystencji.

Możesz mieć go zawsze przy sobie

Blender nie tylko prezentuje się doskonale, ale też zapewnia niezrównany komfort użytkowania. Przełomowa, 2-warstwowa konstrukcja nadaje mu niepowtarzalny charakter i ułatwia trzymanie go w dłoniach. Urządzenie waży jedynie 440 g i jest niewiele większe od zwykłej butelki.
场景图-2

Przygotuj pyszne smoothie w kilka chwil

Aby włączyć urządzenie, wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk ON/OFF. Dzięki temu unikniesz przypadkowego uruchomienia blendera – na przykład podczas przenoszenia go w torebce. NU30 potrzebuje zaledwie 45 sekund, aby przygotować dla Ciebie pyszny, zdrowy napój.
11

Bezpieczny dla zdrowia i łatwy w utrzymaniu

Produkt został wykonany z tworzywa PC, które może być bezpiecznie stosowane do przechowywania żywności. Jest też wyjątkowo prosty w utrzymaniu. Powierzchnia większości elementów urządzenia jest płaska i gładka, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ostrza blendera można myć pod bieżąca wodą, dzięki czemu jeszcze dłużej zachowasz je w doskonałym stanie i zadbasz o higienę użytkowania.
6

W trosce o bezpieczeństwo

Blender Deerma NU30 zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli zdejmiesz jego pokrywkę, wbudowany czujnik natychmiast to wykryje, a silnik zostanie wyłączony, aby ochronić Cię przed przypadkowym skaleczeniem. Urządzenie zostało również zabezpieczone przed przeładowaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatora. Co więcej, jego szczelna konstrukcja zapobiega ewentualnym przeciekom, możesz więc bez obaw nosić je w plecaku czy torebce.

Moc: 45 W

Akumulator : 1500 mAh

Pojemność : 300 ml

场景图-5

Bezprzewodowa konstrukcja - długi czas pracy

Niepraktyczne kable już nie będą Cię ograniczać. Bezprzewodowy blender może Ci służyć niemal wszędzie. NU30 został wyposażony w akumulator o pojemności 1500 mAh, który po pełnym naładowaniu umożliwia przygotowanie 6-8 szklanek napoju. Wbudowany port ładowania USB pozwala wygodnie ładować urządzenie za pomocą ładowarki sieciowej lub samochodowej, a nawet powerbanku. Po prostu podłącz rozładowany blender do źródła zasilania – po około 3 godzinach będzie znów gotowy do pracy!

Specyfikacja

Nazwa

DEM-NU30

Moc robocza

45 W

Napięcie ładowania

5 V

Napięcie robocze

3,7 V

Natężenie ładowania

0,6 A

Pojemność

300 ml

Prędkość silnika

Do 16 000 rpm

Pojemność akumulatora

1500 mAh

Waga

440 g

Wymiary

84 x 84 x 195 mm