NU06

Blender

Moc: 140 W | Akumulator : 1500 mAh | Pojemność : 400 ml

Bezprzewodowy blender Deerma NU06

Pyszny koktajl do pracy? Odżywcze smoothie na siłownię? A może zdrowy mus dla dziecka? Blender Deerma NU06 pozwoli Ci przygotować to wszystko i wiele więcej! Urządzenie wyróżnia się prędkością do 19 000 rpm zostało wyposażone w wysokiej klasy ostrza, dzięki czemu w mgnieniu oka rozdrabnia różnego rodzaju składniki. Jest też wyjątkowo lekkie i przenośne – możesz mieć je zawsze przy sobie. Co więcej, blender działa bezprzewodowo – po jednym naładowaniu pozwoli przygotować około 6-8 koktajli.

Zawsze pod ręką

Wybierasz się na piknik lub na siłownię? A może chcesz zrobić sobie pyszny koktajl w pracy? Żaden problem – dzięki lekkiej, przenośnej, bezprzewodowej konstrukcji blender może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Urządzenie jest na tyle poręczne, że bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku. Zabierz je na basen, wycieczkę rowerową lub kilkudniowy wyjazd i nie rezygnuj z codziennej dawki witamin!

Pyszny koktajl w kilka chwil

Za pomocą blendera w mgnieniu oka przygotujesz pyszne, zdrowe smoothie, koktajl owocowy, sorbet lub mus. Urządzenie wyróżnia się prędkością obrotową na poziomie nawet 19 000 rpm i zostało wyposażone w podwójne, ząbkowane ostrze. Dzięki temu może bardzo szybko rozdrobnić owoce lub warzywa. Przygotuj smaczny, delikatny koktajl i zapomnij o nieapetycznych, niedokładnie zmiksowanych cząsteczkach!

4-min

Bezprzewodowa praca

Uwolnij się od kabli i zyskaj możliwość wygodnego przygotowywania koktajli, gdziekolwiek się znajdziesz. Blender NU06 pracuje bezprzewodowo – został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 1500 mAh. Po całkowitym naładowaniu urządzenie pozwoli Ci przygotować około 6-8 szklanek napoju. Możesz więc zrobić sobie kilka smoothie lub podzielić się koktajlami z przyjaciółmi! Aby naładować blender, wystarczy około 3 godzin. O niskim poziomie naładowania akumulatora powiadomi Cię specjalny wskaźnik.

5-min

Bezpieczne użytkowanie

Aby uruchomić blender, należy nacisnąć odpowiedni przycisk 2 razy – dzięki temu nie musisz się martwić, że urządzenie przypadkowo włączy się podczas transportu. Produkt jest też bardzo szczelny – nie obawiaj się, że będzie przeciekać. Jego dodatkową zaletą jest specjalny wskaźnik świetlny, który powiadomi Cię, czy blender został prawidłowo przygotowany do pracy. Jeśli kielich nie zostanie poprawnie zamontowany, urządzenie się nie uruchomi.

9-min

Praktyczna pokrywka w zestawie

Teraz bez problemu zabierzesz swoje smoothie na siłownię lub do pracy. Kielich blendera świetnie sprawdzi się również w roli kubka, a w skład zestawu wchodzi praktyczna pokrywka z otworem do picia, za pomocą której z łatwością go zakręcisz. Możesz więc wygodnie schować go do torebki lub plecaka! Zakrętka jest też bardzo szczelna – nie obawiaj się, że coś przecieknie. Ponadto kubek został wykonany z wysokiej klasy tworzywa PCTG, które jest bezpieczne dla zdrowia, lekkie, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Akumulator : 1500 mAh

Moc: 140 W

Pojemność : 400 ml

Specyfikacja

Model

NU06

Prędkość obrotowa

Ok. 19 000 rpm

Moc robocza

140 W

Napięcie robocze

7,4 V

Napięcie ładowania

5 V

Natężenie ładowania

1 A

Pojemność akumulatora

1500 mAh

Czas ładowania

Ok. 3 h

Czas pracy

Ok. 15 dni / 6-8 kubków

Pojemność

400 ml

Materiał (kubek)

PCTG