MQ600

Golarka do ubrań

Moc: 3 W | Czas pracy : do 45 minut | Czas ładowania : Ok. 2 h

Golarka do ubrań Deerma MQ600

Już wkrótce Twoja zmechacona odzież może wyglądać jak nowa. Golarka do ubrań Deerma MQ600 została wyposażona w wysokiej klasy silnik, który pracuje z prędkością do 7000 rps i gwarantuje niezrównaną wydajność. Waży zaledwie 160 g i jest naprawdę niewielka – może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Oferuje także 2 głowice. Urządzenie zasilane jest przez USB – wystarczy, że podłączysz je do adaptera lub powerbanku. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi może też pracować bezprzewodowo.

2 głowice do zadań specjalnych

Twój ulubiony sweter się zmechacił? Na eleganckiej bluzce pojawiły się kłaczki i wystające nitki? To już nie problem! Z golarką marki Deerma wystarczą 3 minuty, aby Twoje ubrania wyglądały jak nowe. Urządzenie zostało wyposażone w 2 głowice, które możesz stosować na zmianę, w zależności od potrzeb. Jedna z nich umożliwia szybkie usuwanie zmechaceń. Druga służy do przyciągania kłaczków i nitek.

Wygodna w użyciu

 Doskonale leży w dłoni i jest niesamowicie wygodna w użyciu. Dzięki temu możesz bez zmęczenia doprowadzić do porządku nawet wiele ubrań za jednym razem! Urządzenie jest przy tym niezwykle lekkie i kompaktowe – możesz mieć je zawsze pod ręką. 

9

Wydajna i cicha

Golarka marki Deerma pracuje wyjątkowo cicho – nie będzie Ci przeszkadzać uciążliwy szum. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu doskonałej jakości silnika, który pracuje z prędkością sięgającą 7000 rps, nie generując przy tym dużego hałasu.

5

Może działać bezprzewodowo

 Została wyposażona w wytrzymały akumulator, który zapewnia czas pracy do 45 minut na jednym ładowaniu. Jeśli chcesz, możesz też podłączyć urządzenie do źródła zasilania i korzystać z niego w taki sposób. Wbudowany port USB pozwala wygodnie ładować golarkę

12

Solidne wykonanie

To praktyczne urządzenie będzie świetnie Ci służyć przez długi czas. Zostało wykonane z doskonałej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i umożliwiają skuteczne, a zarazem bezpieczne usuwanie zmechaceń. Specjalna siatka oraz głowica tnąca golarki powstały z wysokiej klasy stali nierdzewnej 304. Do wykonania korpusu urządzenia zastosowano odporne na uszkodzenia tworzywo ABS. MQ600 zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania. Jeżeli stalowa siatka będzie choć trochę poluzowana, golarka natychmiast zakończy pracę. Dodatkowa osłona chroni urządzenie przed kurzem.

Czas pracy : do 45 minut

Czas ładowania : Ok. 2 h

Specyfikacja

Model

DEM-MQ600

Napięcie znamionowe

3,7 V

Moc znamionowa

3 W

Napięcie ładowania

5 V

Czas ładowania

Ok. 2 h

Czas pracy

Do 45 minut

Waga

Ok. 160 g

Wymiary

110 x 80 x 80 mm

Materiał

ABS, PC, stal nierdzewna