HS200

Parownica do ubrań 2w1

Moc: 920-1100W | Pojemność zbiornika : 110ml | Waga produktu : 0,99kg

Deerma HS200 - Idealny pomocnik w prasowaniu

Urządzenie wielofunkcyjne Deerma HS200 to jednocześnie żelazko oraz parownica, przez może zostać wykorzystane wedle potrzeb i preferencji. Wysoka moc i temperatura pary poradzi sobie z każdym zagnieceniem, a po użyciu ubranie będzie świeże i idealnie gładkie.

Skuteczne prasowanie

Dwukanałowy system grzewczy pozwala na szybki i równomierny wyrzut dużej ilości pary co zwiększa skuteczność prasowania. Para wodna o odpowiedniej temperaturze zapewnia dogłębne oczyszczenie materiału przy okazji prasowania, bez użycia środków chemicznych drażniących skórę.

Inteligentny system

Żelazko zostało wyposażone w specjalny układ, który daje gotowość do pracy już po 25 sekundach. Jednocześnie zapobiega kumulacji wody, dzięki czemu żelazko nie wyrzuca kropli wody, wydzielając jedyne suchą parę wodną, a na ubraniach nie pozostają mokre plamy. 

3

Bezpieczne w użytkowaniu

Podwójne zabezpieczenie termostatu chroni urządzenie przed nadmiernym nagrzaniem, a czujnik wody powoduje automatyczne wyłączenie żelazka, gdy zbiornik będzie pusty. W ten sposób nie ma możliwości, aby urządzenie uległo przepaleniu.
5

Praktyczne dodatki

Specjalna metalowa nakładka umożliwia używanie urządzenia jak klasycznego żelazka, a powierzchnia prasowania zwiększa się aż o 150%. Tryb ten pozwala na bezproblemowe prasowanie mankietów czy kołnierzyków w koszulach lub materiałów o większej powierzchni.

2_2

Czystość przede wszystkim

Urządzenie może być również używane do oczyszczania z bakterii maskotek lub tapicerek samochodowych czy meblowych co zawdzięcza wysokiej temperaturze i mocy wyrzucanej pary, która sterylizuje wszelkie powierzchnie.

Moc : 920-1100W

Długość kabla : 1,85m

Pojemność zbiornika : 110ml

Specyfikacja

Model

HS200

Napięcie znamionowe

220-240V~

Natężenie znamionowe

50-60Hz

Moc znamionowa

920-1100W

Pojemność zbiornika

110mL

Waga produktu

0,99kg

Materiał

Ceramika, Plastik, Metal

Długość kabla

1,85m