HS007

Parownica do ubrań

Moc: 730-870W | Pojemność zbiornika : 100ml | Waga produktu : 0,8kg

od

129,00zł

Parownica Deerma HS007 do zadań specjalnych

Parownica do ubrań Deerma HS007 to świetna alternatywa dla tradycyjnego żelazka. Lekka i poręczna idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży. Urządzenie pozwala również odświeżyć noszone już ubrania, para wodna pozbawi je wszystkich niechcianych zapachów, a także zabije bakterie, dzięki czemu możesz się cieszyć świeżym ubraniem bez konieczności prania.

Wygoda i praktyczność

Do zestawu dołączona jest specjalna szczotka czyszcząca, miarka do wody oraz eleganckie etui, które pomieści wszystkie elementy i świetnie sprawdzi się do przechowywania w domu lub na wyjeździe.

Energooszczędność

Innowacyjna konstrukcja parownicy, ze zbiornikiem wody umieszczonym u góry urządzenia wykorzystuje grawitację, dzięki czemu przepływ pary jest wydajniejszy, a zużycie energii wyjątkowo niskie.
7

Prasowanie pod każdym kątem

Dodatkowo budowa urządzenia pozwala na prasowanie z taką samą skutecznością niezależnie od kąta ułożenia parownicy. Można używać jej w pionie, pod kątem 45 stopni, ale także w poziomie jak tradycyjne żelazko.
5_1

Bezpieczna temperatura

Parownica posiada dodatkowe, podwójne zabezpieczenie, które ogranicza ryzyko poparzenia się gorącą parą, a to dzięki systemowi wykrywania zbyt wysokiej temperatury. Gdy parownica osiągnie maksymalną temperaturę automatycznie się wyłączy.
3_1

Zmiękczanie włókien

Dzięki wysokiej temperaturze pary wodnej (160 stopni Celsjusza) parownica najpierw zmiękcza włókna by następnie szybko i bezproblemowo pozbyć się wszelkich zagnieceń. Zmiękczanie przez parę poprawia strukturę materiału, przez co jest bardziej odporne na uszkodzenia i dłużej wygląda jak nowy.

Waga produktu : 0,8 kg

Pojemność zbiornika 100ml

Czystość 2w1

Specjalna nakładka ze szczotką pozwala dokładnie oczyścić ubranie z wszelkich paprochów, włosów czy sierści, a to wszystko przy okazji prasowania.

13

Specyfikacja

Model

HS007

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Moc wyjściowa

730-870W

Wytwarzanie pary

Ok. 20g/min

Czas podgrzewania

Ok. 16s

Wymiary

190 x 91 x 240 mm

Długość przewodu zasilającego

1,8m

Waga produktu

0,8kg

Pojemność zbiornika

100ml