FD15W

Wentylator z regulowaną wysokością

Tryby pracy: 3 | Moc: 40 W | Napięcie znamionowe: 220-240 V~

Wentylator Deerma FD15W

Zapewnij sobie przyjemną ochłodę w upalne, letnie dni. Wentylator Deerma FD15W został wyposażony w 5 specjalnie zaprojektowanych łopatek i pozwala wybierać spośród 3 prędkości nawiewu. Może automatycznie obracać się w lewo i w prawo, istnieje też możliwość dostosowania jego nachylenia w górę lub w dół. Jego wygodną obsługę umożliwia wbudowane pokrętło. Urządzenie wyróżnia się także regulowaną wysokością, może więc pełnić funkcję wentylatora podłogowego lub biurkowego.

Przyjemne ochłodzenie

Masz dość uciążliwych upałów? Wentylator Deerma FD15W z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim domu! Urządzenie wyróżnia się 5 łopatkami, których kształt został zainspirowany bioniką. Dzięki nim może zapewnić płynny przepływ powietrza i oferuje delikatne, podobne do naturalnych, przyjemne podmuchy wiatru, które pomogą Ci się ochłodzić w gorący dzień. Wentylator został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonale nadawał się nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci i osób starszych.

3 prędkości nawiewu

Dzięki 3 dostępnym prędkościom wentylator idealnie sprawdzi się niemal w każdym domu i zaspokoi nawet najbardziej zróżnicowane potrzeby użytkowników. Doskonale nadaje się również dla dzieci i osób starszych. Pierwszy poziom prędkości zapewnia delikatny wiaterek, który może kojarzyć się z morską bryzą. Drugi oferuje naturalne podmuchy i przyjemną ochłodę. Trzeci umożliwia szybkie i skuteczne chłodzenie za pomocą mocnego nawiewu.

Ustaw go tak, jak chcesz

Miej pewność, że podmuchy przyjemnie chłodnego wiatru dotrą do każdego kąta w wybranym pomieszczeniu. Wentylator FD15W może automatycznie obracać się w prawo i w lewo w zakresie 80-90°. Istnieje też możliwość ręcznej regulacji jego nachylenia w górę lub w dół (pod kątem 25-30°). Ustaw go w taki sposób, aby mógł zapewnić optymalne chłodzenie całego pomieszczenia i zapomnij o uciążliwym upale!

Wygodna obsługa

Obsługa wentylatora jest niezwykle prosta i wygodna. Za pomocą specjalnego pokrętła z łatwością dostosujesz prędkość nawiewu, a niewielki przycisk pozwala włączać i wyłączać automatyczne obracanie. Co więcej, oba elementy znajdują się w górnej części urządzenia. Nie trzeba się schylać, żeby do nich dosięgnąć – dzięki temu rozwiązaniu z wentylatora wygodnie skorzystają również osoby starsze.

Różne zastosowania

Wysokość urządzenia można swobodnie regulować. Dzięki temu FD15W świetnie sprawdzi się nie tylko jako wentylator podłogowy, ale też biurkowy. Postaw go w wybranym miejscu i ciesz się przyjemną ochłodą, kiedy pracujesz, czytasz książkę, gotujesz lub oglądasz film. Urządzenie jest przy tym na tyle lekkie, że jego przenoszenie nie sprawi Ci żadnego problemu. Nie zajmuje też zbyt wiele miejsca, co znacznie ułatwia jego przechowywanie.

Specyfikacja

Model

DEM-FD15W

Napięcie znamionowe

220-240 V~

Moc znamionowa

40 W

Wymiary

43 x 40 x 123 cm

Materiał

PP, ABS