F300R

Nawilżacz

Czas pracy: 18 godz | Pojemność: 2,5 l | 3 poziomy objętości mgiełki

Nawilżacz powietrza Deerma F300R

Zadbaj o właściwy poziom wilgotności w otoczeniu przez cały rok. Stylowy, czerwony nawilżacz powietrza Deerma F300R generuje wodną mgiełkę, której objętość możesz swobodnie regulować za pomocą specjalnego pokrętła. Dysza z poszerzonym wylotem obraca się w zakresie 360° – to Ty decydujesz, jak będzie ustawiona. Uzupełnianie wody w zbiorniku jest niezwykle szybkie i proste. Niewielki rozmiar urządzenia pozwala stosować je niemal w każdym miejscu.

Zadbaj o optymalne nawilżenie powietrza

Niedostatecznie nawilżone powietrze wysusza skórę i niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Nie zawsze mamy jednak odpowiednie warunki, aby używać dużych nawilżaczy. Urządzenie marki Deerma zwraca uwagę intensywnym czerwonym kolorem i nowoczesnym designem, a dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem zastosujesz je w dowolnym miejscu – nie tylko w domu, ale też na przykład w pracy! Nie zajmie zbyt dużo miejsca na Twoim biurku i zapewni Ci optymalne nawilżenie powietrza przez długi czas.

Nawilżająca mgiełka o regulowanej objętości

Dzięki doskonale przemyślanej konstrukcji F300R może generować wodną mgiełkę o dużej objętości i szerokim zasięgu. To sprawia, że równomiernie nawilża całe pomieszczenie, nie powodując przy tym osiadania wilgoci na meblach. Chcesz dostosować działanie urządzenia do swoich potrzeb lub warunków panujących w otoczeniu? To możliwe! Czerwone pokrętło nawilżacza pozwala swobodnie regulować objętość generowanej mgiełki.

Łatwo uzupełnisz wodę

Uzupełnianie wody w zbiorniku jest bajecznie proste i szybkie. Już nie trzeba podnosić urządzenia, przesuwać go ani demontować. Wystarczy, że zdejmiesz jego górną pokrywę! Nie musisz też obawiać się zachlapania mebli. Co więcej, specjalny wskaźnik pozwoli Ci uniknąć przekroczenia maksymalnego poziomu wody. Pojemność 2,5 l sprawia, że nie trzeba uzupełniać zbiornika zbyt często.

Obrotowa dysza

To Ty decydujesz, w jakim kierunku F300R będzie rozpylać nawilżającą mgiełkę. Dysza urządzenia obraca się o 360° – wystarczy, że ją przekręcisz! Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie optymalne warunki w pomieszczeniu, ale też unikniesz osiadania wilgoci na ścianach, meblach czy urządzeniach elektrycznych. Wylot mgiełki został dodatkowo poszerzony, aby zagwarantować Ci jeszcze lepsze nawilżanie powietrza.

Cudowny zapach

Zbiornik na wodę został wykonany z trwałego tworzywa PP, które jest odporne na korozję oraz działanie wysokich temperatur. Dzięki temu nawilżacz powietrza Deerma F300R nie tylko zaskakuje wytrzymałością, ale też daje Ci dodatkowe możliwości! Możesz bez obaw dodać do wody ulubione olejki zapachowe, owoce, a nawet kwiaty, aby wypełnić pomieszczenie przyjemnym zapachem i nieco się zrelaksować.

Nowoczesne rozwiązania dla większego bezpieczeństwa

Deerma dba również o bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie precyzyjnie wykrywa poziom wody w zbiorniku, a gdy jest on zbyt niski, wyłącza się automatycznie. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia sprzętu zostało zminimalizowane. Już nie musisz się martwić, jeśli zapomnisz wyłączyć nawilżacz – Deerma F300R zajmie się wszystkim za Ciebie!

Przemyślana konstrukcja

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było wygodne w użyciu i łatwe w utrzymaniu. Gumowe, antypoślizgowe podkładki umożliwiają stabilne postawienie nawilżacza na dowolnej powierzchni. Czyszczenie zbiornika na wodę nie sprawi Ci żadnego problemu – średnica aż 200 mm sprawia, że jest to znacznie ułatwione. Możesz też odłączyć jego elementy, a następnie je umyć.

Specyfikacja

Model

DEM-F300R

Moc

25 W

Napięcie robocze

220-240 V~ 50-60 Hz

Pojemność

2,5 l

Wymiary

200 x 200 x 224 mm