DX888

Odkurzacz pionowy

Moc: 600W | Siła ssania: ≥ 15 000 Pa | Pojemność zbiornika: 0,45 l

od

199,00zł

Odkurzacz pionowy Deerma DX888

Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zapewnia wysoki komfort użytkowania i wyróżnia się siłą ssania nawet 15 000 Pa. Dzięki temu doskonale radzi sobie z brudem. Usuwanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a duży, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów – sprawdzi się zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Jego montaż lub demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów.

Używaj go tak, jak chcesz

Odkurzacz wyróżnia się modułową konstrukcją, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować go do swoich potrzeb. Jego najważniejsze elementy (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co umożliwia różne konfiguracje. Urządzenie sprawdzi się także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, aby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, aby przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony lub zebrać pajęczyny z sufitu.

Twój pomocnik w walce z brudem

Teraz możesz w krótkim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został wyposażony w wydajny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki temu szybko i skutecznie eliminuje brud. Urządzenie wykorzystuje też potrójną filtrację oraz specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. W efekcie jeszcze lepiej usuwa zanieczyszczenia i stabilnie utrzymuje siłę ssania na optymalnym poziomie. Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem!

Komfort użytkowania

Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać dużego wysiłku. Odkurzacz DX888 charakteryzuje się przemyślaną, ergonomiczną konstrukcją. Jego duży, trójkątny uchwyt jest zakrzywiony pod kątem 106°, co sprawia, że świetnie leży w dłoni i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i wygodne – jego szczotka została wyposażona w niewielkie kółka, które sprawdzą się na różnych powierzchniach. Odkurzacz jest też stosunkowo lekki – możesz z łatwością go podnieść, aby odkurzyć zasłony lub wyżej położone półki.

Ulepszona szczotka do podłóg

Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Odkurzacz DX888 został wyposażony w ulepszoną szczotkę, która doskonale nadaje się do sprzątania różnych powierzchni – od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można też obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°. Dzięki temu z łatwością odkurzysz podłogę pod meblami lub w kątach. Na uwagę zasługuje także duży otwór szczotki – jego szerokość wynosi aż 230 mm, co pozwala na szybkie sprzątanie większych obszarów.

Jeszcze więcej udogodnień

Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w montażu i demontażu – z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie również nie sprawi Ci problemu – urządzenie zostało wyposażone w praktyczny uchwyt ścienny. Do dyspozycji masz również pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz – aby go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Specyfikacja

Model

DX888

Moc

600W

Pojemność pojemnika na kurz

0,45 l

Napięcie znamionowe

220-240 V

Siła ssania

≥ 15 000 Pa