DX800

Odkurzacz pionowy

Moc: 600W | Siła ssania: 15 000 Pa | Poziom hałasu: <82 dB

Deerma DX800 - Praktyczny odkurzacz do zadań specjalnych

Odkurzacz pionowy Deerma DX800 pozwoli łatwo i skutecznie odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane na dwa sposoby co sprawia, że staje się uniwersalne i nie wymaga posiadania innych odkurzaczy. Sprzątanie zarówno domu jak i samochodu nie powinno sprawić najmniejszego problemu, a łatwość obsługi i cicha praca to jedne z wielu plusów.

Lekkie sprzątanie

Zastosowany system dający możliwość noszenia urządzenia na pasku w czasie pracy redukuje odczuwalną wagę odkurzacza. Szczotka czyszcząca ważąca jedynie 0,2 kg ułatwi pracę nawet jeśli będzie trwała wyjątkowo długo, nie powodując zmęczenia.

Szczotka pierścieniowa

Szczotka ssąca typu pierścieniowego to idealny wybór by bezproblemowo i skutecznie odkurzyć podłogę ze wszelkich, nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Specjalny kształt zwiększa skuteczność poprzez większy zasięg pracy i dociera do trudno dostępnych zakamarków.

Czterokrotna filtracja

By zapewnić stałą czystość urządzenia wystarczy przemyć filtr pod bieżącą wodą, jego właściwości nie zmienią się. Odkurzacz został wyposażony w funkcję odbijania pyłu co zapobiega zapychaniu filtrów przez kurz czy pył, które mogą obniżyć moc ssącą. Specjalny system pozwala na czterokrotną filtrację by zmniejszyć hałas i oczyścić powietrze.

Szczotka do zadań specjalnych

Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura – sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

Na każdą potrzebę

Odkurzacz posiada dwa tryby pracy: ręczny oraz pionowy. Noszenie urządzenia na ramieniu daje możliwość łatwiejszego dostępu do trudno dostępnych miejsc jak wysokie blaty czy zakamarki pod sufitem. Używanie odkurzacza w orientacji pionowej zostało stworzone do wygodnego odkurzania podłóg i dywanów.

Poziom głośności < 82 dB

Siła ssania 15000 Pa

Pojemność zbiornika 0,8 l

Specyfikacja

Model

DX800

Moc ssania

15 kPa

Napięcie znamionowe

220-240V~50-60Hz

Zasilanie

Sieciowe

Poziom hałasu

75 dB

Długość przewodu zasilającego

5 m

Moc znamionowa

600W

Pojemność zbiornika na kurz

0,8l

Waga

4,5kg