DX600

Odkurzacz pionowy

Moc: 600W | Siła ssania: ⩽15 000 Pa | Poziom hałasu: ⩽82 dB

Odkurzacz pionowy Deerma DX600

Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje udoskonaloną technologię cykloniczną, aby błyskawicznie eliminować kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci również wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja skutecznie usuwa zanieczyszczenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i poręczne,a długi, 4,5m przewód sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę zarówno zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

Niezawodne odkurzanie

Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko wywołują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! Zastosowanie udoskonalonej technologii cyklonicznej pozwoliło zwiększyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm zapobiega zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na niezawodne działanie odkurzacza.

Duży zbiornik na kurz

Odkurzacz Deerma DX600 został wyposażony w duży zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, wystarczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika – nawet nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz też bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć go ponownie – w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

11

2w1

Czy wiesz, że kupując DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? Produkt sprawdzi się w roli zwykłego odkurzacza pionowego oraz niewielkiego odkurzacza ręcznego. Dzięki temu doskonale nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, ale też do czyszczenia mebli, zasłon, a nawet samochodu. DX600 jest przy tym niezwykle lekki – z łatwością go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt.

6

Wymienne szczotki w zestawie

Aby ułatwić Ci dokładne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą dodatkowe, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się również podczas sprzątania wąskich, trudno dostępnych przestrzeni. Mała szczotka do czyszczenia ułatwia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

3

Cichy i wydajny

Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada wykonany z miedzi, wydajny silnik. Wyróżnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche – jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie doskonałym wyborem.

Poziom głośności ⩽ 82 dB

Siła ssania ⩽ 15 000 Pa

Pojemność zbiornika 0,8 l

4

4-stopniowa filtracja

Za pomocą DX600 nie tylko dokładnie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu. Urządzenie zostało wyposażone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania z pewnością docenią szczególnie alergicy i rodzice małych dzieci.

Specyfikacja

Model

DX600

Moc

600W

Napięcie znamionowe / częstotliwość

220-240 V~ 50-60 Hz

Pojemność zbiornika na kurz

0,8 l

Siła ssania

⩽15 000 Pa

Poziom głośności

⩽82 dB

Długość przewodu

4,5 m

Materiał

ABS / PC

Wymiary

252 x 238 x 1149 mm

Waga

2 kg