DEM -VX910W

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania

Moc: 230 W | Siła ssania: 16 000 Pa | Czas pracy: do 40-45 min

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W

Przekonaj się, że sprzątanie może być znacznie prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg, a dzięki sile ssania do 16 000 Pa błyskawicznie eliminuje zanieczyszczenia. Urządzenie zostało też wyposażone w wyświetlacz i czujnik kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut. W skład zestawu wchodzi także specjalna stacja, która umożliwia automatyczne czyszczenie szczotki odkurzacza oraz napełnianie jego zbiornika na wodę.

Czysty dom bez wysiłku

Zazwyczaj najpierw odkurzasz, a potem dodatkowo myjesz podłogę za pomocą mopa? Teraz możesz to zmienić! Deerma DEM-VX910W pozwala usuwać suche i mokre zanieczyszczenia w tym samym czasie. Urządzenie wyróżnia się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki czemu doskonale radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

2 zbiorniki na wodę

Z Deerma nie musisz się martwić, że zanieczyszczenia szybko znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyposażony w 2 zbiorniki – na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml). Dzięki temu brud będzie zawsze trafiać na swoje miejsce! Co więcej, podczas sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą.

3-min

Automatyczne napełnianie wodą

Wchodząca w skład zestawu baza pozwala automatycznie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza. Po prostu umieść w niej urządzenie – już nie musisz się schylać i tracić czasu na jego ręczne uzupełnianie! Pojemność zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co wystarczy nawet na tydzień użytkowania. Co więcej, automatyczny proces elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie, nie musisz więc obawiać się przykrego zapachu czy mnożenia się zarazków.

10-min

Ulepszona szczotka

Teraz błyskawicznie rozprawisz się z zanieczyszczeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób, aby możliwe było dokładne usuwanie brudu nawet przy ścianach lub w kątach pomieszczeń. Oferuje także 2 wałki – przedni obraca się z prędkością sięgającą 440 rpm, a drugi z prędkością do 390 rpm. Możesz więc wygodnie prowadzić urządzenie i szybko eliminować kurz, sierść i inne odpady! Nie musisz też obawiać się problemów z czyszczeniem szczotki – dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

8-min

Automatyczne czyszczenie

Już nie musisz brudzić sobie rąk ani tracić czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona za pomocą wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C). Dzięki temu unikniesz mnożenia się bakterii i powstawania nieprzyjemnych zapachów!

Czar pracy
do 40-45 min

Siła ssania
do 16 000 Pa

Pojemność zbiornika na brudną wodę 0,7 l

4-min

Jeszcze dłuższy czas pracy

Zapomnij o konieczności przerywania sprzątania, aby naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 5000 mAh, dzięki któremu może pracować nawet przez 40-45 minut na jednym ładowaniu. To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych domach. Aby naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

Inteligentne rozwiązania

Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma wbudowany duży wyświetlacz, który dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe – przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Już nie musisz zawsze o wszystkim pamiętać! Produkt został też wyposażony w czujnik kurzu. Automatycznie wykrywa poziom zanieczyszczeń w otoczeniu i dostosowuje do niego siłę ssania. Informacje na temat stężenia brudu również znajdziesz na wyświetlaczu.

6-min

Specyfikacja

Model

DEM-VX910W

Moc robocza

230 W

Siła ssania

Do 16 000 Pa (silnik)

Pojemność akumulatora

5000 mAh

Czas pracy

Do 40-45 min

Pojemność zbiornika na brudną wodę

700 ml

Pojemność zbiornika na czystą wodę

500 ml

Pojemność zbiornika na wodę stacji

5 l

Znamionowe napięcie wejściowe stacji

220 V 50 Hz

Znamionowy prąd wyjściowy stacji

21,6 V 1 A

Moc znamionowa stacja

250 W

Waga

Ok. 6 kg

Wymiary

306 x 220 x 1100 mm

Waga stacji

4,3 kg

Wymiary stacji

345 x 342 x 370 mm