DEM-BY200

Odkurzacz piorący do dywanów

Moc: 400 W | Ciśnienie spryskiwacza: Ok. 1 bar | Wodoodporność: IPX4

Odkurzacz piorący do dywanów Deerma DEM-BY200

Ułatw sobie czyszczenie dywanów, tapicerek i nie tylko. Odkurzacz piorący Deerma DEM-BY200 w mgnieniu oka usunie nawet najbardziej uporczywe plamy, wykorzystując do tego gorącą wodę o temperaturze około 50°C. Urządzenie umożliwia też szybkie suszenie i jest wodoodporne na poziomie IPX4. Oferuje również 2 tryby czyszczenia i jest bardzo wygodne w obsłudze. Dostępne są także wymienne szczotki, za pomocą których bez trudu wyczyścisz dywan, pozbędziesz się plam z kanapy, a nawet umyjesz okno.

2 tryby czyszczenia

Pożegnaj uporczywe plamy – za pomocą odkurzacza Deerma z łatwością się ich pozbędziesz. Urządzenie oferuje 2 tryby czyszczenia do wyboru. Pracując w pierwszym z nich, wykorzystuje wodę o temperaturze pokojowej. To idealne rozwiązanie na co dzień – pozwoli usunąć mniejsze zanieczyszczenia, chroniąc materiały przed uszkodzeniem i nie powodując blaknięcia kolorów. Drugi tryb zapewnia wodę o temperaturze około 50°C – za jej automatyczne nagrzewanie odpowiada wbudowany podgrzewacz PTC. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia dywanów i ułatwi usuwanie trudnych plam.

Aż 5 szczotek w zestawie

Zadbaj o porządek w całym domu. Pomogą Ci w tym specjalne szczotki! Standardowa szczotka z włosiem umożliwia spryskiwanie materiałów wodą i szybkie usuwanie zanieczyszczeń. Duża szczotka o szerokości 16 cm pozwoli wyczyścić większe powierzchnie w krótszym czasie. Sprawdzi się na przykład w wypadku dywanów. Myjka do szyb ułatwi Ci mycie okien czy luster, a mała szczotka z miękkim włosiem nada się na przykład do czyszczenia butów. Dostępna jest też szczotka z zaokrągloną głowicą, dzięki której z łatwością usuniesz zanieczyszczenia z pluszaków i nie tylko.

7

Twój sposób na zanieczyszczenia

Rozlana kawa czy sok to już nie problem – sprzątanie nigdy nie było prostsze! Szczotka odkurzacza nie tylko spryskuje tkaniny wodą pod ciśnieniem (około 1 bara), ale też pozwala usuwać zanieczyszczenia z głębszych warstw materiałów. W efekcie doskonale radzi sobie nawet z najbardziej uporczywym brudem! Model DEM-BY200 umożliwia także szybkie suszenie. Błyskawicznie odsysa wodę z zanieczyszczeniami, dzięki czemu materiał pozostaje idealnie czysty i suchy.

8

2 zbiorniki na wodę

Nie obawiaj się, że zanieczyszczenia znów znajdą się na dopiero co posprzątanym dywanie czy fotelu. Odkurzacz DEM-BY200 został wyposażony w 2 zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Pierwszy z nich ma pojemność 1,6 l, a drugi 1,4 l. Obydwa są bardzo szczelne i na tyle duże, że nie musisz zbyt często ich uzupełniać lub opróżniać. Do zbiornika na czystą wodę możesz też dodać trochę środka czyszczącego, aby zapewnić sobie jeszcze lepsze rezultaty.

6

Komfortowe sprzątanie

Zapewnij sobie maksymalny komfort podczas sprzątania. Odkurzacz jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Pozwala też na automatyczne czyszczenie szczotki – nie musisz robić tego ręcznie! Jego przemieszczanie również nie sprawi Ci problemu. Na uwagę zasługuje także długi, 5-metrowy kabel – aby go zwinąć, wystarczy nacisnąć przycisk. Co więcej, specjalne uchwyty ułatwią Ci przechowywanie szczotek, a 1,5-metrowy wąż zapewni swobodę ruchów.

Specyfikacja

Model

DEM-BY200

Moc

400 W

Napięcie znamionowe

220-240 V

Pojemność zbiornika na czystą wodę

1600 ml

Pojemność zbiornika na brudną wodę

1400 ml

Maks. temperatura wody

Ok. 50°C

Ciśnienie spryskiwacza

20s

Długość kabla

5 m

Długość węża

1,5 m