DEM-A10W

Robot sprzątający

Moc: 28 W | Siła ssania: 2200 Pa | Łączność : Wi-Fi 2.4G

od

1 675,00zł

Robot sprzątający Deerma DEM-A10W

Zajmij się czymś przyjemnym, podczas gdy robot sprzątający Deerma DEM-A10W posprząta Twój dom za Ciebie. Urządzenie odkurzy i umyje podłogi, samodzielnie opróżni też zbiornik na kurz za pomocą wchodzącej w skład zestawu stacji. Jego siła ssania sięga 2200 Pa, a nakładki mopujące obracają się z prędkością nawet 180 razy na minutę. Odkurzacz inteligentnie wykrywa dywany, a dzięki algorytmom sztucznej inteligencji doskonale odnajdzie się w Twoim domu. Możesz wygodnie obsłużyć go za pomocą aplikacji lub komend głosowych.

Niezawodne odkurzanie

Co sprawia, że robot tak doskonale radzi sobie z brudem? Urządzenie zostało wyposażone w nowy, elektryczny wałek, który powstał z wełny i gumy, dzięki czemu może jeszcze efektywniej czyścić różne powierzchnie. Co więcej, szczotka boczna robota pozwala dokładnie odkurzać podłogi wzdłuż ścian. Do zasilania DEM-A10W zastosowano nowoczesny silnik Nidec, który odpowiada za jego wydajną, efektywną pracę i dużą siłę ssania.

4

Wbudowane czujniki

Odkurzacz został wyposażony w 27 czujników, które znacznie usprawniają jego pracę. Wykrywa obiekty z odległości 10 cm, dzięki czemu może na czas zwolnić i uniknąć zderzenia. Bez problemu pokonuje przeszkody o wysokości do 12 mm. Unika także upadków – nie obawiaj się, że spadnie ze schodów! Inteligentnie wykrywa też dywany. Gdy odkurza, zwiększa na nich siłę ssania, aby lepiej eliminować ukryte w ich włóknach zanieczyszczenia. Podczas mycia podłóg omija dywany, aby ich nie zamoczyć.

11

Sam opróżni swój zbiornik na kurz

Produkt został wyposażony w duży zbiornik na kurz, który zapewnia potrójną filtrację i cechuje się pojemnością 300 ml. Nie musisz jednak zaprzątać sobie głowy jego opróżnianiem! Gdy zbiornik będzie już pełny, robot automatycznie skieruje się do swojej stacji, aby pozbyć się brudu – dzięki krótkiemu kanałowi powietrznemu i sile ssania nawet 28000 Pa potrwa to tylko około 10 sekund! Co więcej, dołączone do zestawu worki na śmieci o pojemności 3 l wystarczają na około 1-2 miesiące użytkowania.

12

Ulepszony system nawigacji

Zaawansowany algorytm pozycjonowania i nawigacji, szerokokątna kamera 200° i nowoczesny żyroskop – wszystko to sprawia, że robot doskonale odnajduje się w większości pomieszczeń i swobodnie się po nich porusza. Dokładnie skanuje teren, generuje inteligentne mapy i planuje optymalne trasy czyszczenia. Nie omija żadnych obszarów ani się nie gubi. Ponadto dzięki ulepszonej technologii VSLAM 4.1 samoistnie adaptuje się do nowego otoczenia i aktualizuje trasę, gdy na przykład wymienisz meble.

10

Doskonale umyje podłogi

Chcesz, żeby robot umył podłogę? Wystarczy wymienić zbiornik na kurz na specjalny zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi 380 ml. DEM-A10W szybko i skutecznie rozprawi się nawet z wyjątkowo uporczywymi plamami. Urządzenie zostało wyposażone w 2 obrotowe nakładki, które obracają się z wysoką prędkością i wywierają nacisk do 10 N. Dzięki temu doskonale radzi sobie z większością zanieczyszczeń. W razie potrzeby możesz też dodać do zbiornika na wodę trochę płynu czyszczącego.

Poziom głośności ≤82 dB (A)

Siła ssania do 16 000 Pa

Pojemność zbiornika 0,6 l

7

Przemyślana konstrukcja

Robot DEM-A10W doskonale sprawdzi się w Twoim domu. Jego wysokość to zaledwie 7,8 cm, dzięki czemu bez problemu zmieści się pod meblami, na przykład pod łóżkiem lub kanapą. Zarówno odkurzacz, jak i stacja nie zajmują wiele miejsca. Ponadto urządzenie automatycznie rozpoznaje sieć Wi-Fi 2.4G – jego konfiguracja jest niezwykle prosta. Obsługuje również aktualizacje OTA. Nie musisz też pamiętać o konieczności wymiany worka na śmieci w stacji – gdy będzie już pełny, otrzymasz stosowne powiadomienie.

Długi czas pracy

Robot Deerma DEM-A10W doskonale nadaje się zarówno do małych, jak i większych mieszkań. Został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 2550 mAh z ogniwem BAK. Dzięki temu jego czas pracy jest na tyle długi, aby dokładnie odkurzyć lub umyć podłogi o łącznej powierzchni nawet 90-150 m2 – sięga aż 120 minut! Co więcej, gdy akumulator będzie bliski rozładowania, robot automatycznie wróci do stacji, naładuje się, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym przerwał. Ty nie musisz się już tym przejmować!

13

Specyfikacja

Model

DEM-A10W

Wymiary robota

325 x 325 x 78 mm

Wymiary stacji

256 x 200 x 350 mm

Siła ssania

2200 Pa

Napięcie robocze

14,4 V

Moc robocza

28 W

Czas pracy

Do 120 minut

Czas ładowania

Ok. 4 h

Napięcie ładowania

20 V

Wysokość pokonywanych przeszkód

Do 12 mm

Pojemność akumulatora

2550 mAh

Pojemność worka na śmieci

3 l

Pojemność zbiornika na wodę

380 ml

Pojemność zbiornika na kurz

300 ml

Łączność

Wi-Fi 2.4G