Deerma ZQ990W

Odkurzacz i mop parowy 2w1

Deerma ZQ990W odkurzacz i mop parowy 2w1

Ułatw sobie życie i spraw, że sprzątanie stanie się szybsze i prostsze - pozwala na to odkurzacz i mop parowy 2w1 marki Deerma. Dzięki mocy sięgającej 1300 W charakteryzuje się niezrównaną efektywnością i umożliwia nawet 2-krotne skrócenie czasu czyszczenia podłóg. Kilka dostępnych trybów pracy sprawia, że doskonale dopasujesz działanie urządzenia do swoich potrzeb. ZQ990W charakteryzuje się również prostotą obsługi i ergonomiczną, przyjazną użytkownikowi konstrukcją.

Wielofunkcyjny i niezawodny

Tym, co wyróżnia urządzenie, jest jego wielofunkcyjność. Deerma ZQ990W pozwala jednocześnie odkurzać podłogi i myć je na mokro. To naprawdę duża oszczędność czasu! Co więcej, używając mopa parowego, nie musisz stosować szkodliwych, chemicznych preparatów. Temperatura 100°C (lub wyższa) głęboko przenika czyszczone powierzchnie i skutecznie usuwa z nich brud. Urządzenie doskonale sprawdzi się w wypadku różnych podłóg - od paneli, przez kafelki, aż po marmur czy drewno.

Zaawansowana technologia w Twoim domu

ZQ990W bardzo szybko generuje gorącą parę, której ilość możesz dokładnie kontrolować. Wysoka wydajność urządzenia jest możliwa dzięki mocy sięgającej 1300 W. Podobną technologię nie bez powodu doceniono w biznesie i przemyśle, gdzie stosuje się ją między innymi do czyszczenia zastawy stołowej w restauracjach lub pojazdów. Dlaczego więc nie wykorzystać jej również w domu? Gorąca para wodna przenika powierzchnię przedmiotów i skutecznie eliminuje zanieczyszczenia.

Starannie przemyślany design mopa

Element mopujący urządzenia wyróżnia się doskonale przemyślaną konstrukcją. Ma trójkątny kształt, umożliwia więc dokładne mycie podłóg również w rogach pomieszczeń. Jest wielokrotnego użytku - możesz go zdemontować, wyczyścić i wysuszyć. Wykonany z mikrofibry i 3-warstwowy - świetnie wchłania wodę, nie zostawia zacieków, sięga nawet trudno dostępnych miejsc i izoluje brud. Za jego pomocą szybko i dokładnie umyjesz całą podłogę w swoim domu.

Deerma ZQ990W Odkurzy nawet najbardziej uciążliwe śmieci

Produkt został wyposażony w miedziany silnik o podwójnej mocy, który w połączeniu z 4-stopniową filtracją cykloniczną i dużą siłą ssania zapewnia niesamowicie efektywne odkurzanie. Nie musisz też obawiać się zablokowania urządzenia - specjalnie zaprojektowana siatka ze stali nierdzewnej skutecznie zatrzymuje większe śmieci, włosy i sierść. ZQ990W idealnie nadaje się również dla alergików - odpowiada za to między innymi filtr HEPA, który filtruje kurz i szkodliwe roztocza.

4 tryby pracy - mnóstwo zastosowań

Urządzenie może pracować w 4 trybach, co sprawia, że świetnie sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach. Umożliwia odkurzanie, mopowanie na sucho, jednoczesne czyszczenie parowe i mopowanie, a także synchroniczne odkurzanie, czyszczenie parowe i mopowanie. Dostosuj działanie ZQ990W do stopnia zabrudzenia podłogi i patrz, jak rozprawia się z okruchami, kurzem, rozlanymi napojami, śladami z błota, a nawet plamami oleju!

Prosta obsługa

Mop parowy marki Deerma jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wystarczy nalać wodę do 380-mililitrowego zbiornika i zamontować go na urządzeniu, które następnie należy włączyć i wybrać tryb pracy - umożliwia to intuicyjny panel umieszczony na uchwycie ZQ990W. Za jego pomocą możesz nie tylko zmienić sposób sprzątania, ale też skorzystać ze wskaźnika pary wodnej. Demontaż modułu mopującego również jest bajecznie łatwy i wygodny. Nawet nie trzeba się schylać - wystarczy nacisnąć wyłącznik nożny!

Deerma ZQ990W Ergonomiczna konstrukcja

Sprzątanie wcale nie musi być męczące - Deerma ZQ990W jest tego najlepszym przykładem. Ergonomiczny uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie leżał w dłoni i ułatwiał kontrolę urządzenia. Długość kabla odkurzacza wynosi aż 5 m - to na tyle dużo, aby zapewnić Ci niezbędną swobodę ruchów i ułatwić odkurzanie nawet stosunkowo dużego mieszkania.

Niesamowicie praktyczny

Produkt został wykonany z tworzywa ABS, które jest wytrzymałe, odporne na zużycie i proste w czyszczeniu. Urządzenie umożliwia przy tym optymalną organizację przestrzeni - dzięki świetnemu wyważeniu możesz w każdej chwili postawić je pionowo i przechowywać w ten sam sposób. Wbudowane uchwyty pozwalają wygodnie zaczepić kabel i zapobiegają jego plątaniu się. Co więcej, niektóre elementy ZQ990W można myć pod bieżącą wodą, a pojemnik na kurz szybko opróżnisz, naciskając jeden przycisk.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

ZQ990W

Wymiary

300 x 237 x 1157 mm

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Moc znamionowa

1300 W (czyszczenie parowe), 550 W (odkurzanie)

Poziom głośności

≤90 dB

Stopień próżni

≥10 kPa

Pojemność zbiornika na wodę

380 ml

Materiał

ABS + PP + PC

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200