Deerma XS100

Dozownik mydła

Bezkontaktowy dozownik mydła

Szukasz sposobu na ograniczenie kontaktu z wirusami i bakteriami? Deerma XS100 to doskonała odpowiedź na Twoje potrzeby. Ten bezdotykowy dozownik działa na podczerwień, a jego czas reakcji wynosi jedynie 1,4 s. Deerma XS100 sprawdzi się w wielu zastosowaniach, jest bezprzewodowy i wodoodporny, można uzupełnić go mydłem jak również dowolnym płynem antybakteryjnym. Postaw go na płaskiej powierzchni lub zamontuj na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce. Pojemność 250 ml to wystarczająco dużo, aby uniknąć konieczności zbyt częstego uzupełniania preparatu.

Bezdotykowa obsługa - ograniczony kontakt z wirusami i bakteriami

Na zwykłych dozownikach mydła znajduje się mnóstwo szkodliwych zarazków - używając ich, można bardzo łatwo zarazić się niebezpieczną chorobą. Z XS100 unikniesz podobnych problemów. Czujnik na podczerwień o zasięgu wykrywania do 10 cm sprawia, że wystarczy wyciągnąć dłoń, a urządzenie automatycznie uwolni około 1,5 g preparatu. Dzięki temu nie musisz już dotykać dozownika. Unikniesz też marnowania dużych ilości mydła lub płynów do dezynfekcji.

Działa nie tylko z mydłem

XS100 optymalnie dozuje nie tylko mydło, ale też inne preparaty. Świetnie sprawdzi się również w połączeniu z płynem antybakteryjnym lub antywirusowym. To oznacza, że możesz go wykorzystywać do wielu zastosowań. Z pewnością przyda Ci się w domu - na przykład w kuchni lub w łazience, a także w pracy.

2 sposoby montażu

Możesz zamontować dozownik na 2 sposoby. Jeśli chcesz, po prostu postaw go na umywalce, wannie, stole lub biurku. XS100 charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem, nie zajmie więc zbyt wiele cennej przestrzeni. Możesz też powiesić go na ścianie - pozwala na to umieszczony z tyłu, specjalny otwór.

Optymalna pojemność i bezproblemowe uzupełnianie preparatu

Pojemność dozownika wynosi 250 ml, co przekłada się na około 200 użyć po jednym napełnieniu. To na tyle dużo, aby komfortowo mogli korzystać z niego członkowie dużej rodziny lub pracownicy biura. Uzupełnianie płynu jest szybkie i proste, nie wymaga nawet demontażu urządzenia. Wystarczy otworzyć praktyczną klapkę dozownika!

Wydajny silnik - niskie zużycie energii

Dozownik został wyposażony w niewielki silnik, który zaskakuje jednak wysoką wydajnością. Jego prędkość wynosi 7000 obrotów na minutę. Odpowiada on również za niskie zużycie energii urządzenia, a co za tym idzie jego długi czas pracy. Do zasilania XS100 potrzebne są baterie AA, które nie są częścią zestawu i należy kupić je oddzielnie.

Przemyślany design - wygoda użytkowania

Bezprzewodowa konstrukcja dozownika oznacza, że możesz go postawić lub powiesić wszędzie, gdzie chcesz. Nie musisz się ograniczać do miejsc, w których są dostępne gniazdka! Transparentny pojemnik na mydło pozwala szybko sprawdzić pozostałą ilość preparatu, a tworzywo ABS z którego wykonano urządzenie, jest wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Dozownik Deerma XS100 jest też wodoodporny więc doskonale sprawdzi się w łazience czy w kuchni.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

XS100

Moc

2,5 W

Napięcie znamionowe

3 V

Pojemność

250 ml

Zasilanie

Baterie AA (brak w zestawie)

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200