Deerma TB880

Mop ze spryskiwaczem 2w1

mop ze spryskiwaczem 2w1

Zadbaj o porządek w swoim domu za pomocą uniwersalnego mopa ze spryskiwaczem marki Deerma. Urządzenie jest lekkie i proste w obsłudze, a pojemność jego zbiornika na wodę wynosi 280 ml, co oznacza, że idealnie nadaje się również do większych mieszkań. Sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach - od płytek po panele. Spryskiwacz o zasięgu 110 cm zwiększa efektywność sprzątania. Do zbiornika na wodę możesz też wlewać środek dezynfekcyjny aby jednocześnie sprzątać i sterylizować podłogi.

Starannie przemyślany design dla zwiększonej efektywności czyszczenia

Mop został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Ci maksymalnie skuteczne sprzątanie w jak najkrótszym czasie. Jego 3-warstwowa konstrukcja sprawia, że świetnie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi plamami. Warstwa węglowa eliminuje kurz, warstwa z włókna pozwala efektywnie pozbyć się brudu i przeciwdziała zaciekom, a dzięki warstwie samoprzylepnej nakładka mopująca pozostaje stabilnie przymocowana do urządzenia. Szerokość mopa wynosi aż 37,5 cm, co umożliwia znaczne skrócenie czasu czyszczenia.

Nadaje się do różnego rodzaju podłóg

Podłogi w Twoim domu zostały wykonane z różnego rodzaju materiałów? Bez obaw! Mop TB880 skutecznie czyści rozmaite powierzchnie, nie powodując ich uszkodzenia. Doskonale sprawdzi się między innymi na kafelkach, panelach czy marmurowych płytach. Jego 3-warstwowa konstrukcja sprawi, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

Efektywniejsze czyszczenie za pomocą spryskiwacza

Dlaczego funkcja spryskiwacza okazuje się tak przydatna? To proste - delikatne zwilżenie podłogi ułatwia jej mycie i minimalizuje ryzyko wystąpienia pleśni. Aby uwolnić mgiełkę wystarczy nacisnąć uchwyt, a dzięki wbudowanej pompie atomizującej czas reakcji TB880 nie przekracza 0,1 s! Zasięg spryskiwacza wynosi aż 110 cm, co pozwala efektywnie myć podłogi i usuwać nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia.

Sprawdzi się w małych i dużych mieszkaniach

Zbiornik na wodę TB880 ma pojemność 280 ml. Co to oznacza w praktyce? Kiedy go napełnisz, możesz około 250 razy użyć spryskiwacza do czyszczenia podłóg o łącznej powierzchni do 100 m2. Nieważne, czy Twoje mieszkanie jest małe, czy nieco większe - za pomocą mopa ze spryskiwaczem marki Deerma szybko i dokładnie je posprzątasz!

Przyjazny dla zdrowia

Urządzenie pozwala myć i sterylizować podłogę w tym samym czasie - do zbiornika na wodę można dodać trochę preparatu dezynfekującego. To doskonały sposób na pozbycie się bakterii, wirusów i innych szkodliwych czynników! Skorzystaj z tej możliwości, aby jeszcze lepiej zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Będzie doskonale Ci służył przez wiele lat

Elegancki design produktu i jego ponadczasowy, biały kolor sprawiają, że znakomicie wpasuje się on w wystrój każdego mieszkania. TB880 jest przy tym niezwykle praktyczny. Za pomocą mopa o grubości około 10 mm z łatwością wyczyścisz podłogę nawet pod meblami. Rura urządzenia została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest ono niesamowicie odporne na uszkodzenia i zużycie. Mop ze spryskiwaczem marki Deerma zaskoczy Cię trwałością i niezawodnością!

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

TB880

Wymiary

375x152x1246 mm

Pojemność zbiornika na wodę

280 ml

Materiał

ABS, PET, stal nierdzewna

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200