Deerma SH60W

Domowy termos elektryczny i czajnik 2 w 1

termos i Czajnik elektryczny w jednym Deerma SH60W

SH60W to funkcjonalne urządzenie, które z pewnością Ci się przyda. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas spotkań biznesowych, w salach konferencyjnych, itp. Termos nie tylko gotuje wodę, ale również podtrzymuje jej optymalną temperaturę. Korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne, usuwa szkodliwe substancje z wody. Został też wyposażony w specjalne zabezpieczenia. Zbiornik pomieści 6.5 l wody, więc może z niego korzystać cała rodzina. Moc 850 W pozwoli Ci szybko zagotować wodę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Niezawodny dla całej rodziny

Elektryczny termos marki Deerma może zaspokoić codzienne potrzeby nawet dużych rodzin. Jego pojemność wynosi aż 6,5 l, co oznacza, że nie zabraknie Ci wody, aby zrobić sobie kawę, przygotować mleko dla dziecka, a nawet naszykować herbatę dla przyjaciółki, która wpadła z wizytą. W każdej chwili możesz też napić się zdrowej, przegotowanej wody. To praktyczne urządzenie idealnie sprawdzi się na co dzień i od święta!

Pij tylko zdrową wodę

Zapewnij sobie i swoim bliskim zdrową, pozbawioną bakterii wodę do picia. Termos SH60W umożliwia jej odchlorowanie za pomocą jednego przycisku. Jak to działa? Po zagotowaniu woda może zostać dodatkowo podgrzana, aby skutecznie wyeliminować chlor i inne szkodliwe substancje. To gwarantuje jej efektywne oczyszczanie i sprawia, że możesz pić ją bez obaw!

2 sposoby dozowania wody

Aby jeszcze lepiej zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkowników, termos marki Deerma obsługuje 2 sposoby dozowania wody. W każdej chwili możesz po prostu nacisnąć znajdujący się na górnym panelu urządzenia przycisk. Chcesz się napić, ale masz zajęte ręce? Żaden problem! Wystarczy za pomocą kubka lub szklanki nacisnąć przycisk umieszczony za kranikiem. Sprawdź, jakie to proste i wygodne!

Szybkie gotowanie wody

Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż woda zostanie zagotowana. Termos wyróżnia się mocą około 850 W i umożliwia efektywną cyrkulację ciepła w zakresie 360°, dzięki czemu błyskawicznie doprowadza do wrzenia. Kiedy temperatura wody wyniesie 100°C, proces gotowania zostanie zakończony automatycznie. Co więcej, gdy urządzenie jest włączone, samoistnie utrzymuje ciepło na odpowiednim poziomie, aby umożliwić Ci picie przyjemnie rozgrzewających napojów nawet przez cały dzień.

Bezpieczeństwo użytkowania

Ciesz się bezpieczeństwem użytkowania. Wysokiej klasy termostat monitoruje pracę urządzenia i chroni je przed przegrzaniem. W termosie zabrakło wody, a Tobie zdarzyło się zapomnieć o jej uzupełnieniu? Niczego się nie obawiaj! W podobnych sytuacjach proces gotowania nie zostanie rozpoczęty, dzięki czemu urządzeniu nie grozi uszkodzenie. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że korzystając z termosu Deerma SH60W możesz cieszyć się spokojem ducha niemal w każdej sytuacji.

Dopracowana konstrukcja

Już nie musisz się zastanawiać, ile wody pozostało w termosie. Z łatwością sprawdzisz jej poziom za pomocą wbudowanego okienka. Umieszczony w górnej części urządzenia panel kontrolny z przyciskami zapewnia wygodny dostęp do jego najważniejszych funkcji. Silikonowa uszczelka minimalizuje ryzyko rozlewania wody, a specjalny uchwyt ułatwia przenoszenie termosu. Ponadto do produkcji urządzenia wykorzystano między innymi stal nierdzewną 304, która jest łatwa w czyszczeniu, wytrzymała i bezpieczna dla zdrowia.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

SH60W

Wymiary produktu

313 x 246 x 410mm

Waga netto

2,75 kg

Napięcie znamionowe:

220 - 240 V

Częstotliwość znamionowa:

50 - 60 Hz

Moc znamionowa:

850 - 1100 W

Pojemność :

6.5l

Kolor:

biały