Deerma LD220

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

DEERMA LD220

Deerma LD220 to podłogowy nawilżacz powietrza najnowszej generacji, który poprawi jakość powietrza poprzez utrzymanie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu. Załączony pilot pozwoli na wygodną obsługę urządzenia, a Ty możesz cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem przez wiele godzin.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220
Zdalna obsługa Deerma LD220

ZDALNA OBSŁUGA

Nawilżacz został wyposażony w specjalny pilot, którym można kontrolować urządzenie. Cztery guziki dają możliwość korzystania ze wszystkich funkcji: włącz/wyłącz urządzenie, ustawienie czasowe czy funkcja pary. Dodatkowo urządzenie posiada płytę magnetyczną do której można przyczepić pilot
by zawsze był łatwo dostępny.

DŁUGI I SKUTECZNY CZAS PRACY

Dzięki dużej pojemności pojemnika na wodę, wynoszącej aż 4 litry, urządzenie może pracować wiele godzin, by odpowiednio nawilżyć pomieszczenie, a uzupełnienie wody jest dziecinnie proste i nie zajmuje dużo czasu.

Nawilżacz Deerma LD220

NIE TYLKO NAWILŻONE POWIETRZE

Szeroki otwór wylotu o szerokości 52 mm pozwala wyrzucić parę na wysokość aż 540 mm, co przyśpiesza pracę urządzenia, a system rozbijania cząsteczek wody pozwala nawilżyć nie tylko powietrze, ale również skórę.

DWA FUNKCJONALNE TRYBY

Dwa systemy nawilżenia pozwalają na ręczne ustawienie poziomu wilgotności powietrza lub automatyczne, które dostosowuje tryb do aktualnego stanu powietrza w pomieszczeniu.

Tryby pracy Deerma LD220
System nawilżania Deerma LD220

SYSTEM STAŁEGO NAWILŻANIA

W zależności od potrzeby system stałego nawilżania ustawi wyrzut pary wodnej od 45% do 90%, by uniknąć zbyt wysokiej lub niskiej wilgotności. Urządzenie może działać do 12 godzin w trybie automatycznym, a następnie samoistnie się wyłączy.

SMUKŁY DESIGN

Nowoczesny wygląd nawilżacza przypominający stożek będzie pasował do każdego pomieszczenia. Można go postawić na podłodze, ale też na biurku czy komodzie.

Nawilżacz powietrza Deerma LD220
Cicha praca Deerma LD220

CICHA PRACA

Nawilżacz LD220 jest wyjątkowo cichy. Wydawany dźwięk na poziomie 35 dB sprawia, że nawet w nocy urządzenie jest prawie niesłyszalne.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

LD200

Wymiary

170 x 170 x 540mm

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Pojemność zbiornika na wodę

4L

Moc znamionowa

25W

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200