Deerma JR08

Siekacz do żywności

Siekacz do żywności JR08 - Twój asystent w kuchni

Ułatw sobie przygotowywanie posiłków za pomocą siekacza do żywności od Deerma! JR08 pracuje bezprzewodowo, zwiększając komfort użytkowania. Akcesoria w zestawie ułatwiają pracę, a 2 rodzaje prędkości pozwolą Ci dostosować działanie siekacza do własnych potrzeb. Dodatkowo niezwykle wytrzymały akumulator umożliwia korzystanie z JR08 aż przez miesiąc na jednym naładowaniu.

Uwolnij się od kabli

Urządzenia przewodowe często ograniczają swobodę użytkowania, posiadają zbyt krótki kabel, a korzystanie z nich jest niewygodne. Problem może też sprawiać przechowywanie takich urządzeń. Natomiast siekacz do żywności Deerma zapewnia komfort użytkowania, dzięki bezprzewodowej pracy nie musisz szukać źródła zasilania, aby skorzystać z JR08. Wykorzystasz go nie tylko w kuchni, ale również przygotowując posiłki w jadalni czy ogrodzie.

Długi czas pracy

Nie obawiaj się zbyt częstego ładowania urządzenia! Wytrzymały akumulator JR08 zapewnia około 30 dni użytkowania na jednym naładowaniu. Oznacza to, że możesz z niego skorzystać aż 100 razy! Wystarczą 4 godziny ładowania, aby siekacz był znów gotowy do pracy.

miski w zestawie

W zestawie znajdują się 3 miski, każda z nich o różnej pojemności, przeznaczona do mielenia mięsa, siekania warzyw i ubijania piany z białek. Konstrukcja przypominająca matrioszkę dodatkowo ułatwia przechowywanie urządzenia.

3 koncówki - wiele zastosowań

JR08 wyposażono w kilka końcówek, które z pewnością Ci się przydadzą. W opakowaniu znajdziesz ostrze do mielenia mięsa, końcówkę do ubijania białek oraz głowicę do obierania czosnku. Dodatkowo w zależności od pojemności misek wysokość ostrza jest automatycznie regulowana, dla lepszego efektu siekania, itp.

Prosta obsługa

Aby zacząć siekanie, naciśnij przycisk, jeśli chcesz zakończyć pracę, wystarczy, że go puścisz. Możesz też wybierać między 2 rodzajami prędkości w zależności od przygotowywanych składników.

Szereg zabezpieczeń

Aby korzystanie z urządzenia było w pełni bezpieczne, zostało wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Siekacz zatrzyma pracę, jeśli temperatura produktu będzie zbyt wysoka. Jeśli nałożysz do miski zbyt dużą ilość składników, włączy się alarm.

Starannie przemyślany design

Dzięki przeźroczystej pokrywie wiesz, kiedy składniki są dokładnie zmielone, a port USB-C umożliwia ładowanie urządzenia (kabel USB-C został dołączony do zestawu).

W ZESTAWIE

siekacz do żywności

miski x3

końcówki x3

kabel USB-C

mata silikonowa

instrukcja obsługi + karta gwarancyjna

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

JR08

Moc znamionowa

220 W

Pojemność misek:

0.8l / 1l / 1.2l

Czas pracy:

≤ 40 s

Napięcie znamionowe:

11.1 V

Napięcie ładowania:

5 V

Natężenie ładowania:

2 A

Wymiary:

162 x 247 mm )