Deerma HS200

Parownica do ubrań 2w1

IDEALNY POMOCNIK
W PRASOWANIU

Urządzenie wielofunkcyjne Deerma HS200 to jednocześnie żelazko oraz parownica, dzięki czemu może zostać wykorzystane wedle potrzeb i preferencji. Wysoka moc
i temperatura pary poradzi sobie z każdym zagnieceniem,
a po użyciu ubranie będzie świeże i idealnie gładkie.

Parownica do ubrań Deerma HS200
Deerma HS200

SKUTECZNE PRASOWANIE

Dwukanałowy system grzewczy pozwala na szybki i równomierny wyrzut dużej ilości pary co zwiększa skuteczność prasowania. Para wodna o odpowiedniej temperaturze zapewnia dogłębne oczyszczenie materiału przy okazji prasowania, bez użycia środków chemicznych drażniących skórę.

INTELIGENTNY SYSTEM NAGRZEWANIA

Żelazko zostało wyposażone w specjalny system, który daje gotowość do pracy już po 25 sekundach. Jednocześnie zapobiega kumulacji wody, dzięki czemu żelazko nie wyrzuca kropli wody, wydzielając jedyne suchą parę wodną, a na ubraniach nie pozostają mokre plamy. Temperatura pary osiągająca 180 stopni Celsjusza zmiękcza włókna materiału, przez co stają się jeszcze przyjemniejsze w noszeniu.

Parownica Deerma HS200
Parownica Deerma HS200

BEZPIECZNE W UŻYTKOWANIU

Podwójne zabezpieczenie termostatu chroni urządzenie przed nadmiernym nagrzaniem, a czujnik wody powoduje automatyczne wyłączenie żelazka, gdy zbiornik będzie pusty.
W ten sposób nie ma możliwości by urządzenie uległo przepaleniu.

PRAKTYCZNE DODATKI

Specjalna metalowa nakładka umożliwia używanie urządzenia jak klasycznego żelazka, a powierzchnia prasowania zwiększa się aż o 150%. Tryb ten pozwala na bezproblemowe prasowanie mankietów czy kołnierzyków w koszulach lub materiałów o większej powierzchni np. zasłon czy dywanów. Całość można zapakować w poręczne etui, które pozwoli na wygodne i praktyczne przechowywanie, zarówno w domu, jak
i w podróży.

Praktyczna parownica Deerma HS200
Parownica Deerma HS200

CZYSTOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Urządzenie może być również używane do oczyszczania
z bakterii maskotek lub tapicerek samochodowych czy meblowych, co zawdzięcza wysokiej temperaturze i mocy wyrzucanej pary, która sterylizuje wszelkie powierzchnie.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

HS200

Waga

0,99kg

Napięcie znamionowe

220-240V~

Natężenie znamionowe

50-60Hz

Moc znamionowa

920-1100W

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200