Urządzenie wielofunkcyjne Deerma HS200 to jednocześnie żelazko oraz parownica, dzięki czemu może zostać wykorzystane wedle potrzeb i preferencji. Wysoka moc
i temperatura pary poradzi sobie z każdym zagnieceniem,
a po użyciu ubranie będzie świeże i idealnie gładkie.
Dwukanałowy system grzewczy pozwala na szybki i równomierny wyrzut dużej ilości pary co zwiększa skuteczność prasowania. Para wodna o odpowiedniej temperaturze zapewnia dogłębne oczyszczenie materiału przy okazji prasowania, bez użycia środków chemicznych drażniących skórę.
Żelazko zostało wyposażone w specjalny system, który daje gotowość do pracy już po 25 sekundach. Jednocześnie zapobiega kumulacji wody, dzięki czemu żelazko nie wyrzuca kropli wody, wydzielając jedyne suchą parę wodną, a na ubraniach nie pozostają mokre plamy. Temperatura pary osiągająca 180 stopni Celsjusza zmiękcza włókna materiału, przez co stają się jeszcze przyjemniejsze w noszeniu.
Podwójne zabezpieczenie termostatu chroni urządzenie przed nadmiernym nagrzaniem, a czujnik wody powoduje automatyczne wyłączenie żelazka, gdy zbiornik będzie pusty.
W ten sposób nie ma możliwości by urządzenie uległo przepaleniu.
Specjalna metalowa nakładka umożliwia używanie urządzenia jak klasycznego żelazka, a powierzchnia prasowania zwiększa się aż o 150%. Tryb ten pozwala na bezproblemowe prasowanie mankietów czy kołnierzyków w koszulach lub materiałów o większej powierzchni np. zasłon czy dywanów. Całość można zapakować w poręczne etui, które pozwoli na wygodne i praktyczne przechowywanie, zarówno w domu, jak
i w podróży.
Urządzenie może być również używane do oczyszczania
z bakterii maskotek lub tapicerek samochodowych czy meblowych, co zawdzięcza wysokiej temperaturze i mocy wyrzucanej pary, która sterylizuje wszelkie powierzchnie.
Producent
Deerma
Model
HS200
Waga
0,99kg
Napięcie znamionowe
220-240V~
Natężenie znamionowe
50-60Hz
Moc znamionowa
920-1100W