Deerma HS007

Parownica do ubrań

PAROWNICA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Parownica do ubrań Deerma HS007 to świetna alternatywa dla tradycyjnego żelazka. Lekka i poręczna idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży. Urządzenie pozwala również odświeżyć noszone już ubrania, para wodna pozbawi je wszystkich niechcianych zapachów, a także zabije bakterie, dzięki czemu możesz się cieszyć świeżym ubraniem bez konieczności prania.

energooszczędna parownica Deerma HS007
praktyczna parownica Deerma HS007

WYGODA I PRAKTYCZNOŚĆ

Do zestawu dołączona jest specjalna szczotka czyszcząca, miarka do wody oraz eleganckie etui, które pomieści wszystkie elementy i świetnie sprawdzi się do przechowywania w domu lub na wyjeździe.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Innowacyjna konstrukcja parownicy, ze zbiornikiem wody umieszczonym u góry urządzenia wykorzystuje grawitację, dzięki czemu przepływ pary jest wydajniejszy, a zużycie energii wyjątkowo niskie.

Parownica Deerma HS007
Deerma HS007

PAROWANIE POD KAŻDYM KĄTEM

Dodatkowo budowa urządzenia pozwala na prasowanie z taką samą skutecznością niezależnie od kąta ułożenia parownicy. Można używać jej w pionie, pod kątem 45 stopni, ale także w poziomie jak tradycyjne żelazko.

BEZPIECZNA TEMPERATURA

Parownica posiada dodatkowe, podwójne zabezpieczenie, które ogranicza ryzyko poparzenia się gorącą parą, a to dzięki systemowi wykrywania zbyt wysokiej temperatury. Gdy parownica osiągnie maksymalną temperaturę automatycznie wyłączy się.

Deerma HS007
Parownica do ubrań Deerma HS007

CZYSTOŚĆ 2W1

Specjalna nakładka ze szczotką pozwala dokładnie oczyścić ubranie z wszelkich paprochów, włosów czy sierści, a to wszystko przy okazji prasowania.

ZMIĘKCZANIE WŁÓKIEN

Dzięki wysokiej temperaturze pary wodnej (160 stopni Celsjusza) parownica najpierw zmiękcza włókna by następnie szybko i bezproblemowo pozbyć się wszelkich zagnieceń. Zmiękczanie przez parę poprawia strukturę materiału przez co jest bardziej odporny na uszkodzenia i dłużej wygląda jak nowy.

Parownica Deerma HS007
Parownica do ubrań Deerma HS007

BEZ MOKRYCH PLAM

Nie trzeba również martwić się o mokre plamy spowodowane parą wodną, a to dzięki systemowi cyrkulacji, który poprawia wydajność urządzenia, a jednocześnie sprawia, że para jest niemal sucha poprzez rozproszenie jej cząsteczek.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

HS007

Wymiary

190 x 91 x 240 mm

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Pojemność zbiornika

100ml

Moc wyjściowa

730-870W

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200