Deerma F327W

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

NAWILŻACZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Najnowocześniejszy nawilżacz powietrza Derma F327W z funkcją sterylizacji to idealne rozwiązanie dla alergików.
Stylowy wygląd w połączeniu z funkcjonalnością sprawdza
się w każdej sytuacji.

Nawilżacz powietrza Deerma F327w
Promienie UV Deerma F327W

MOC PROMIENI UV

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest sterylizacja wody przy użyciu lampy UV sprawdzi się w każdym domu, zwłaszcza wśród osób z alergiami. Specjalny system 360° pozwala na dokładne oczyszczenie wody znajdującej się w zbiorniku co skutkuje niewyobrażalnie świeżą i czystą parą wodną. Skuteczność tej metody to 99% unicestwionych bakterii i innych drobnoustrojów. Cały proces przebiega wewnątrz urządzenia i jest niewidoczny przez co jest w pełni bezpieczny dla wzroku.

DŁUGIE DZIAŁANIE

Potężny zbiornik wodny o pojemności 5 L daje możliwość pracy do 14 godzin bez konieczności uzupełniania. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie stałej wilgotności powietrza zarówno w dzień jak i w nocy.

Wytrzymały nawilżacz powietrza
Design Deerma F327w

NOWOCZESNY DESIGN

Nawilżacz został zaprojektowany w technologii ograniczającej łączenia by uniknąć przeciekania czy uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo stylowy, obły kształt przezroczystego zbiornika w połączeniu z czarną podstawą wpasuje się w każdą przestrzeń. Deerma D327W może również stać się bardziej osobisty dzięki możliwości dodania ozdób do zbiornika wodnego. Wyposażony w nowoczesny wyświetlacz wskazujący aktualny poziom nawilżenia.

FILTRACJA WĘGLOWA

Wykorzystując filtr węglowy z technologią otworów 3D został uzyskany najwyższy poziom utrzymywania czystości. Filtracja zatrzymuje wszelki kurz, włosy czy inne drobiny, które mogą powodować zabrudzenie wody w zbiorniku.

Nawilżacz powietrza F327W
Poziomy mocy Deerma F327W

TRZY POZIOMY MOCY

Urządzenie zostało wyposażone w trzy poziomy wyrzutu pary. Pierwszy jest wykorzystywany przy długotrwałym, ale powolnym nawilżaniu. Drugi można wykorzystać w przypadku utrzymywania wilgotności na stałym poziomie, ale na większą skalę. Trzeci poziom daje spory i rozległy wyrzut pary, przydatny do szybkiego podniesienia nawilżenia. W zależności od stanu powietrza i wybranego czasu działania, urządzenie samo dobierze odpowiedni tryb, dając od 45% do 90% nawilżenia powietrza.

NAWILŻAJĄCA MGIEŁKA

Specjalny system rozbijania cząsteczek wody powoduje, że z urządzenia wydostaje się delikatna mgiełka, bez dużych kropli wody. Te mikro cząsteczki nie tylko nawilżają powietrze, ale jednocześnie wnikają w głąb skóry pozostawiając ją gładką i napiętą.

Deerma F327w
Tryb nocny Deerma F327W

DO KORZYSTANIA W NOCY

Cichy tryb pracy (20-40 dB0, ustawienia czasu pracy, wygaszanie wyświetlacza oraz możliwość włączenia lub wyłączenia niebieskiego światła dają idealne warunki do korzystania z nawilżacza również w nocy.

USTAWIENIA CZASU PRACY

Możliwość ustawienia czasu pracy daje wygodę w użytkowaniu. Urządzenie może pracować przez 2,4,8 lub 10h bez przerwy,
w zależności od potrzeb. Istnieje również możliwość uruchomienia nawilżacza bez określonego przedziału czasowego jednak specjalne zabezpieczenie wyłączy urządzenie po 12h by uniknąć działania bez wody w zbiorniku.

Czas pracy Deerma F327W
Aromaterapia Deerma F327W

AROMATERAPIA

Istnieje możliwość dodania ulubionych olejków zapachowych do urządzenia, by poza nawilżaniem, wypełnić pomieszczenie aromatem. W ten sposób można przeprowadzić aromaterapię, która pozytywnie wpływa na samopoczucie.

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

F327W

Wymiary

220 x 220 x 285mm

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Pojemność zbiornika na wodę

5L

Moc znamionowa

28W

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200