Deerma F325

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

NAWILŻACZ DLA KAŻDEGO

Nowoczesny nawilżacz powietrza Deerma F325 idealnie sprawdzi się w domu. Jego niewielkie rozmiary połączone z dużą mocą 25W sprawiają, że bez problemu nawilży każde pomieszczenie.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza LD220

NOWOCZESNY DESIGN

Urządzenie zostało wyprodukowane z najwyżej jakości materiałów dla uzyskania trwałości na lata, a jednocześnie nowoczesnego wyglądu. Przezroczysty zbiornik na wodę pozwala śledzić jej poziom. Do pojemnika można też dodać ulubione ozdoby by dopasować nawilżacz do swojego gustu.

NAWILŻANIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Zbiornik o pojemności 5L wystarczy uzupełniać raz dziennie by bez przerwy nawilżać całe pomieszczenie przez cały dzień lub noc. Nawilżacz powiadomi o niskim poziomie wody, a kiedy jej zabraknie, samoistnie wyłączy się.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220
Deerma

ODPOWIEDNIE FILTRY

Specjalistyczny filtr przeciwkurzowy zapobiega dostaniu się wszelkich zanieczyszczeń do zbiornika dzięki czemu pozostaje czysty przez długi czas, a wytwarzana para nie ma nieprzyjemnego zapachu i daje uczucie odświeżenia.

CICHA PRACA

Budowa nawilżacza pozwoliła na maksymalne ograniczenie głośności pracy, dzięki czemu pracuje on na poziomie zaledwie 36 dB. Jego działanie jest prawie niesłyszalne nawet nocą.

Nawilżacz powietrza Deerma LD220
Nawilżacz Deerma LD220

DELIKATNA MGŁA

Wylot w kształcie parasola oraz ceramiczny atomizer pozwala na równomierny wyrzut pary. Skutecznie blokuje duże krople wody, a 8 szczelin równomiernie rozprowadza delikatną mgiełkę na zewnątrz nie powodując plam wody.

ŁATWA OBSŁUGA

Urządzenie obsługuje się poprzez jeden przycisk. Dostępne są dwa tryby pracy: pierwszy bieg, który delikatnie rozprowadza parę wodną oraz drugi bieg dla szybkiego nawilżenia z dużym wyrzutem mgły.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

F325

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60Hz

Wymiary

220 x 220 x 285mm

Pojemność zbiornika na wodę

5L

Moc znamionowa

25w

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200