Deerma DX800

Odkurzacz pionowy

PRAKTYCZNY ODKURZACZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Odkurzacz pionowy Deerma DX800 pozwoli łatwo i skutecznie odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane na dwa sposoby co sprawia, że staje się uniwersalne i nie wymaga posiadania innych odkurzaczy. Sprzątanie zarówno domu jak i samochodu nie powinno sprawić najmniejszego problemu,
a łatwość obsługi i cicha praca to jedne z wielu plusów.

Szczotka Deerma DX800
Lekki odkurzacz Deerma DX800

LEKKIE SPRZĄTANIE

Zastosowany system dający możliwość noszenia urządzenia na pasku w czasie pracy redukuje odczuwalną wagę odkurzacza. Szczotka czyszcząca ważąca jedynie 0,2 kg ułatwi pracę nawet jeśli będzie trwała wyjątkowo długo, nie powodując zmęczenia.

NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Odkurzacz posiada dwa tryby pracy: ręczny oraz pionowy. Noszenie urządzenia na ramieniu daje możliwość łatwiejszego dostępu do trudno dostępnych miejsc jak wysokie blaty czy zakamarki pod sufitem. Używanie odkurzacza w orientacji pionowej zostało stworzone do wygodnego odkurzania podłóg i dywanów.

Odkurzacz pionowy Deerma DX800
Wydajny odkurzacz Deerma DX800

CZTEROKROTNA FILTRACJA

Odkurzacz został wyposażony w funkcję odbijania pyłu co zapobiega zapychaniu filtrów przez kurz czy pył, które mogą obniżyć moc ssącą. Specjalny system pozwala na czterokrotną filtrację by zmniejszyć hałas i oczyścić powietrze.

SKUTECZNY FILTR NA LATA

By zapewnić stałą czystość urządzenia wystarczy przemyć filtr pod bieżącą wodą, jego właściwości nie zmienią się.

Design Deerma DX700
Szczotka Deerma DX800

SZCZOTKA PIERŚCIENIOWA

Szczotka ssąca typu pierścieniowego to idealny wybór by bezproblemowo i skutecznie odkurzyć podłogę ze wszelkich, nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Specjalny kształt zwiększa skuteczność poprzez większy zasięg pracy i dociera do trudno dostępnych zakamarków.

SZCZOTKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Długa szczotka z miękkim włosiem o długości 2 cm idealnie sprawdzi się przy użytkowaniu ręcznym. Ten rodzaj końcówki nadaje się do delikatnych powierzchni, które łatwo zarysować np. drewniane blaty, okna czy skórzane fotele.

Szczotka do zadań specjalnych Deerma DX800

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

DX800

Napięcie znamionowe

220 - 240V~ 50-60Hz

Moc ssania

15kPa

Pojemność zbiornika na kurz

0.8L

Moc znamionowa

600W

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200