Deerma DX600

Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy Deerma DX600

Uwolnij swój dom od brudu dzięki odkurzaczowi Deerma! Urządzenie pomoże pozbyć się nawet niewidocznych dla oka alergenów. System filtracji wykorzystujący działanie cyklonów skutecznie oddziela kurz od powietrza, a wysoka moc ssania pozwala usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia od pyłków po sierść. Zbiornik na kurz i filtr są wielokrotnego użytku, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Efektywna filtracja

Odkurzacz Deerma został wyposażony w technologię cyklonów drugiej generacji oraz 4-stopniowy system filtracji. Krótki kanał powietrza sprawia, że zanieczyszczenia szybciej trafiają do zbiornika, a następnie są oddzielane od powietrza. Metalowa siatka zapobiega zapychaniu się filtra, a HEPA podwaja efekt filtracji, aby zanieczyszczenia ponownie nie przedostały się do powietrza.

Różne scenariusze czyszczenia

Wykorzystaj dołączone do zestawu akcesoria, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę. Szeroka szczotka sprawdzi się do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni, na przykład, dywanu lub paneli. Do czyszczenia wąskich i trudno dostępnych przestrzeni wykorzystasz szczotkę szczelinową, a mniejsza szczotka przyda się do czyszczenia delikatnych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera.

Komfort użytkowania

Sprzątanie wcale nie musi być uciążliwe i męczące! Konstrukcja DX600 waży zaledwie 2 kg, dzięki czemu odkurzanie wysokich półek, kratki wentylacyjnej, czy zasłon będzie wygodne. Obracająca się szczotka pod kątem 270° ułatwia czyszczenie przestrzeni pod krzesłami i łóżkiem.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Montaż i demontaż zbiornika na kurz jest szybki i prosty. Ponadto zarówno z filtra jak i pojemnika na kurz możesz korzystać wielokrotnie, wystarczy, że przepłuczesz je wodą i pozostawisz do wyschnięcia. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze na zakup nowych elementów.

Starannie przemyślana konstrukcja

Zastosowanie wysokiej klasy materiałów zapewnia dłuższą żywotność i wytrzymałość urządzenia. Dodatkowo antypoślizgowe wykończenie uchwytu zwiększa swobodę użytkowania. Otwór wentylacyjny odpowiada za odprowadzanie ciepła, został również umieszczony tak, aby wydobywające się z niego powietrze nie kierowało się na Twoją twarz.

W ZESTAWIE

Odkurzacz

Szeroka szczotka

Szczotka szczelinowa

Mała szczotka

Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

DX600

Moc znamionowa

600 W

Pojemność zbiornika na kurz:

0.8l

Siła ssania

7 kPa (tryb standardowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)

Pojemność zbiornika na kurz

0,6 l

Poziom głośności

≤82 dB (A)

Częstotliwość

220-240~/50-60Hz

Materiał

ABS + PC

Wymiary

252 x 238 x 1149 mm

Waga

2 kg

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200