Deerma CF15W

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów Deerma CF15W

CF15W pozwoli Ci błyskawicznie wysuszyć włosy, jednocześnie ich nie uszkadzając. Oferuje 2 tryby pracy oraz funkcję ciepłego i zimnego nawiewu. Posiada też specjalne zabezpieczenie przed przesuszeniem włosów. Jej lekka konstrukcja umożliwia wygodne przechowywanie, nie zajmie też zbyt wiele miejsca w łazience, czy walizce – jeśli wybierasz się na wakacje.

Dostosuj jej działanie do własnych potrzeb

Suszarka została wyposażona w 2 tryby pracy, dzięki czemu wysuszysz włosy korzystając z ciepłego lub zimnego nawiewu. Ponadto możesz zmieniać jej prędkość na dwóch poziomach.

Szybko i bezpiecznie

Kolejną zaletą suszarki jest jej wydajna praca. Urządzenie pracuje z mocą 1600 W - 2000 W, szybko susząc włosy. Ponadto CF15W wyposażono w zabezpieczenie, dzięki któremu suszarka przerywa pracę jeśli temperatura jest za wysoka. Dzięki temu korzystanie z niej jest bezpieczne.


Wygoda użytkowania

Kolejną zaletą urządzenia jest komfort użytkowania. Dołączoną do zestawu końcówkę magnetyczną możesz obracać o 360°, aby ułatwić suszenie i podnieść włosy u nasady. Wlot powietrza zakryto siatką, dla zapewnienia bezpieczeństwa. Dodatkowo długi przewód i ergonomiczny uchwyt zwiększają swobodę użytkowania.

Lekka i elegancka

Suszarka Deerma sprawdzi się również w podróży. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji nie zajmie wiele miejsca w walizce. Co więcej, jej granatowy design z elementami w kolorze różowego złota nadaje CF15W eleganckiego wyglądu.


W ZESTAWIE

Suszarka

Końcówka magnetyczna

Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA

Producent

Deerma

Model

CF15W

Moc znamionowa

1600 W - 2000 W

Napięcie znamionowe

220V - 240 V

Częstotliwość

50 Hz - 60 Hz

Kolor

granatowy

Długość kabla

1.65 m

Ilość obrotów

18000 rpm

Waga

0.47 kg

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deerma NU05

Blender
NU05

Mop ze spryskiwaczem TB500

Mop ze spryskiwaczem
TB500

Deerma F301

Nawilżacz powietrza
F301

Deerma TJ200

Odkurzacz pionowy
TJ200