CM1300

Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV

Moc: 350 W | Siła ssąca : do 7000 Pa i 10 000 Pa | Pojemność zbiornika : 0,4 l

Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

Odkurzacz Deerma doskonale radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i efektywne naświetlanie UV sprawiają, że z łatwością pozbędziesz się alergenów. Niewielka waga i długi kabel zapewniają wyjątkową swobodę i komfort użytkowania. CM 1300 został też wyposażony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego zwiększoną efektywność. To nie wszystko! Dodatkowe końcówki pozwalają stosować odkurzacz na różne sposoby, co sprawia, że jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

2w1 - jeszcze więcej możliwości

Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako wygodny odkurzacz ręczny lub jako niezawodne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego nawet wysiłku dostosujesz ten praktyczny produkt do swoich potrzeb i dokładnie posprzątasz cały dom. Z łatwością wykorzystasz go również do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

W zestawie znajdziesz 3 wymienne końcówki. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim niezawodnym sojusznikiem w walce z roztoczami. Szeroka szczotka błyskawicznie wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 sprawdzi się w czyszczeniu nierównych lub trudno dostępnych miejsc – z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę oraz wgłębienia w kanapach.

12

Potęga światła UV

 Doskonałej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały, aby usunąć z nich alergeny. Skutecznie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. 

9

Wygraj walkę z brudem

Kolejnym atutem odkurzacza jest jego wydajny silnik DC. Zapewnia on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie „Normal” oraz do 10 000 Pa w trybie „High”, dzięki czemu urządzenie skutecznie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy – dzięki CM1300 szybko o nich zapomnisz.
6A

Ciesz się piękną i czystą kuchnią

Plamy tłuszczu, rozlane napoje, rozsypane okruchy – to codzienność w każdej kuchni. Oczyszczacz parowy ZQ610 pomoże Ci uporać się z tymi zabrudzeniami. Wysoka temperatura pary wodnej i optymalnie zaprojektowana nakładka umożliwią Ci skuteczne wyczyszczenie kuchenki gazowej lub blatów, nadając Twojej kuchni piękny wygląd. W tak wysprzątanym pomieszczeniu przyjemniej się gotuje!

Moc : 350 W

Siła ssania :

do 7000 Pa (tryb Normal) do 10 000 Pa (tryb High)

Pojemność zbiornika 0,4 l

15

Prosta obsługa

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz lub wyłączysz CM1300. Z kolei praktyczny guzik na spodzie urządzenia umożliwia łatwą i wygodną wymianę szczotek. Możesz też szybko i wygodnie odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia lub umycia.

Lekki i poręczny

Odkurzacz jest wyjątkowo mały i lekki. Jego całkowita waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg – tyle, ile 3 niewielkie jabłka! Dzięki temu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie sprawia najmniejszego nawet problemu. Z łatwością wniesiesz je na piętro lub podniesiesz, żeby odkurzyć sufit. Doskonale leży w dłoni i gwarantuje niezrównany komfort użytkowania. Zapomnij też o ograniczających Twoją swobodę, zbyt krótkich kablach – dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

Specyfikacja

Model

CM1300

Moc znamionowa

350 W

Długość przewodu

4,2 m

Napięcie

220 V

Siła ssąca

do 7000 Pa (tryb Normal) do 10 000 Pa (tryb High)

Wymiary

335 x 225 x 170 mm

Pojemność zbiornika na kurz

0,4 l

Waga urządzenia/modułu głównego

1,85 kg/1 kg