CF15W

Suszarka do włosów

Prędkość: 18 000 rpm | Moc: 1600-2000 W | 2 tryby pracy

Suszarka do włosów Deerma CF15W

Teraz możesz we własnym domu poczuć się jak w salonie fryzjerskim. Suszarka Deerma CF15W umożliwia szybkie, a zarazem bezpieczne suszenie włosów, oferuje też 2 tryby pracy i 2 prędkości do wyboru. Jej moc sięga 1600-2000 W. Urządzenie jest niezwykle lekkie i poręczne – bez problemu zabierzesz je na wyjazd. W zestawie znajdziesz też magnetyczną końcówkę, która ułatwi Ci stylizację włosów.

Imponująca wydajność

Przekonaj się, że suszenie włosów wcale nie musi zajmować dużo czasu. Suszarka wyróżnia się wysoką mocą i pracuje z prędkością sięgającą 18 000 rpm. Urządzenie ma także wbudowany wentylator z 7 łopatkami i może zapewnić prędkość przepływu powietrza nawet 14 m3/s. Wszystko to pozwala w mgnieniu oka wysuszyć włosy, nie ryzykując ich uszkodzenia.

2 tryby i 2 prędkości do wyboru

Dostosuj działanie suszarki do swoich potrzeb lub rodzaju włosów. CF15W pozwala wybierać spośród 2 poziomów prędkości. Oferuje też 2 tryby pracy – ciepłe i zimne powietrze. Dzięki temu może znacznie ułatwić Ci stylizację włosów i tworzenie pięknych fryzur. Wypróbuj dostępne opcje i sprawdź, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania!

Magnetyczna końcówka

W skład zestawu wchodzi magnetyczna końcówka, którą można dowolnie obracać o 360°. Z łatwością ją zamontujesz i zdemontujesz. Ułatwia ona stylizację włosów i unosi je u nasady. Została wyposażona w 2-warstwową izolację, dzięki czemu nie musisz obawiać się oparzenia.

Bezpieczeństwo użytkowania

Suszarka CF15W jest bezpieczna dla włosów i nie powoduje ich uszkodzenia. Została wyposażona w zaawansowany system kontroli temperatury. Jeśli przekroczy ona określony poziom, urządzenie zostanie automatycznie wyłączone. Dzięki temu suszarka jest skutecznie chroniona przed przegrzaniem, a Ty możesz cieszyć się bezpieczeństwem użytkowania.

Dopracowana w każdym calu

Suszarka Deerma CF15W została wyposażona w ergonomiczny uchwyt, który doskonale leży w dłoni oraz w zapewniający swobodę ruchów kabel o długości 1,65 m. Co więcej, jej starannie przemyślana konstrukcja zapobiega zaplątaniu się w nią włosów. Urządzenie prezentuje się przy tym naprawdę dobrze i jest odporne na zużycie. 

Może Ci towarzyszyć podczas podróży

Jedziesz na wakacje? Teraz możesz bez problemu zabrać ze sobą suszarkę! CF15W waży tylko 0,47 kg, co oznacza, że jest lżejsza niż 0,5-litrowa butelka wody. Jest też na tyle niewielka, że z łatwością zmieścisz ją w walizce czy w torbie podróżnej. Już nie musisz rezygnować z możliwości szybkiego i wygodnego suszenia włosów podczas wyjazdu!

Specyfikacja

Model

CF15W

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

1600-2000 W

Długość kabla

1,65 m

Waga

0,47 kg

Prędkość

18 000 rpm